آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی

خیلی از افراد فکر می‌کنند که یادگیری زبان آلمانی سخت است. شاید تلفظ‌های طولانی یا گرامر آلمانی برای آن‌ها سخت باشد. شاید هم دوست نداشته باشند برای یادگیری زبان آلمانی لباس بپوشند، سوار تاکسی یا مترو شوند به نقطه دیگری از شهر بروند و چند ساعت در فضای یک کلاس بنشینند. در واقع این برای خیلی از ماها قابل درک است. دوره‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی آموزشگاه آنلاین سخن به این افراد و به افراد دیگر در هر سن و سطحی از دانش آلمانی در آموزش آلمانی کمک می‌کند.

آموزش آنلاین

تدریس آنلاین روشی از آموزش است که در آن دانش‌آموزان در یک محیط کاملا مجازی آموزش می‌بینند. یادگیری آنلاین یک آموزش از راه دور است و دانش‌آموزان مناطق جغرافیایی مختلف را قادر می‌سازد تا با یک مؤسسه و سایر دانش‌آموزان به صورت آنلاین تعامل داشته باشند و به طور انعطاف‌پذیر، با سرعت یادگیری خود آموزش ببینند. دوره‌های آنلاین با بودجه‌های بسیار کمتر به راحتی قابل دسترسی هستند. علاوه بر راحتی و هزینه، بسیاری از دانش‌آموزان به دوره‌ مجازی آلمانی روی می‌آورند، زیرا به روشی بهتر برای یادگیری تبدیل شده‌اند.

مزایای آموزش آنلاین زبان آلمانی

شما بنابر هر دلیلی که نتوانید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید لازم نیست از یادگیری چشم پوشی کنید. شما می‌توانید هر دوره آموزشی را که می‌خواهید به صورت آنلاین بگذرانید. آموزش آنلاین زبان آلمانی مزایای زیادی دارد. تدریس آنلاین فقط محدود به کتاب نیست و شما می‌توانید از ویدئوها، فایل‌های صوتی، مکالمات آنلاین با دیگر زبان‌آموزان و مدرس و… برای یادگیری بهتر بهره ببرید. شما همچنین می‌توانید جلسه درس را ضیط کنید و بعدا دوباره آن را تماشا کنید. تدریس آنلاین معمولا ارزان‌تر است و هزینه حمل و نقل را حذف می‌کند. البته اگر فکر می کنید تدریس خصوصی زبان آلمانی برای شما مناسب تر است می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

شرایط کلاس‌ها

 • کلاس‌هایی با گروه کوچک یا خصوصی
 • تمرکز روی مکالمه
 • کیفیت تضمین شده
 • تمرینات مناسب برای یادگیری بیشتر
 • یادگیری آلمانی بر اساس سطح و گرامر
 • کلاس‌های فشرده

Learn-German-

مزایای کلاس‌های آنلاین

 • محدود به زمان خاص نیست
 • محدود به مکان نیست
 • به راحتی قابل دسترسی است
 • شامل موارد آموزشی بیشتر از کتاب است
 • قابل ضبط و دانلود است
 • ارزان‌تر است
 • برای تمام سنین مناسب است

یادگیری زبان آلمانی

تمامی زبان‌ها مجموعه‌ای از چهار مهارت گوش دادن (listening)، صحبت کردن (speaking)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) هستند. برای فراگیری یک زبان شما نیاز دارید تمرین کنید. یادگیری این مهارت‌ها با تمرین مداوم برای شما میسر می‌شود. در مسیر یادگیری زبان آلمانی شما باید تمرین مداوم داشته باشید و این چهار مهارت را به صورت یکسان تقویت کنید. البته این وظیفه به عهده مدرس شماست. مدرسان آنلاین سخن تمام تلاش خود را می‌کنند تا شما را در تمامی سطوح حمایت کنند. ما آلمانی را در تمام سطوح در تمام طول سال آموزش می‌دهیم. سطوحی که توسط چارچوب مرجع مشترک اروپایی تعریف شده است:

A = ابتدایی، B = متوسط، C = پیشرفته هستند. مهم نیست که در حال حاضر در چه سطحی هستید، می‌توانید هر روز و زمانی که دوست دارید دوره مجازی آلمانی خود را در آنلاین سخن شروع کنید.

سطوح مختلف زبان آلمانی

مبتدی Beginner
مبتدی Elementary
متوسط Intermediate
متوسط UpperIntermediate
پیشرفته Advanced
پیشرفته Advanced

ارزیابی مداوم

ارزیابی‌های مکرر باعث کاهش حواس‌پرتی می‌شود

یکی از چیزهای مهم در مورد دوره‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی این است که ارزیابی می‌تواند به یک فرآیند مداوم تبدیل شود. این خبر خوبی برای زبان‌آموزان است زیرا در هم آمیختن محتوای چندرسانه‌ای و مطالب آموزشی با آزمون‌های کوتاه منظم می‌تواند تعامل زبان‌‌آموزان را بهبود بخشد. در واقع، تحقیقات دانشگاه هاروارد نشان داد که استفاده از این آزمون‌های کوتاه و منظم، حواس‌پرتی دانش‌آموز را به نصف کاهش می‌دهد، یادداشت برداری را سه برابر می‌کند و به طور کلی حفظ محتوا را بهبود می‌بخشد.

همچنین شایان ذکر است که هر چقدر دانش‌آموزان بیشتر مورد ارزیابی قرار گیرند، مدرسان آنها بهتر می‌توانند پیشرفتشان را پیگیری کنند. افزایش ارزیابی دانش‌آموز به این معنی است که مدرسان می‌توانند در صورت نیاز به کمک زودتر وارد عمل شوند و روی نقاط ضعف آنها کار کنند.

german-private-teaching-language

سوالات متداول

آیا می‌توانم پس از گذراندن دوره آنلاین آلمانی در کلاس حضوری یا خصوصی شرکت کنم؟

بله، پس از گذراندن دوره آنلاین آلمانی، می‌توانید یادگیری آلمانی را در یک دوره کلاسی (گروهی، خصوصی و فشرده) ادامه دهید. دوره کلاس درس مناسب برای شما در آزمون تعیین سطح برای دوره‌های کلاسی مشخص می‌شود.

آیا برای شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی به دانش قبلی نیاز دارم؟

برای شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی در سطح A۱، نیازی به دانش قبلی ندارید. برای دوره آنلاین آلمانی در سطح A۲، به مهارت زبان آلمانی سطح A۱ نیاز دارید. و همین طور تا آخر که برای دوره آنلاین زبان آلمانی در سطح C۲، به مهارت زبان آلمانی سطح C۱ نیاز دارید. اگر نمی‌دانید در چه سطحی هستید شما با یک آزمون تعیین سطح متوجه خواهید  شد کدام سطح برای شما مناسب است.

آیا می‌توانم مدرک زبان آلمانی را با آموزش آنلاین دریافت کنم؟

از طریق دوره‌های آنلاین سخن آنلاین، دانش‌آموزان دوره مجازی آلمانی خود را، در مدت کوتاهی به پایان می‌رسانند و پس از آن در یک آزمون رسمی شرکت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد مدرکی مبنی بر سطح زبان خود بگیرند.

چه وسیله‌ای برای شرکت در دوره آنلاین آلمانی نیاز است؟

برای یادگیری زبان آلمانی از دوره‌های آنلاین آلمانی ما، به رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت یا گوشی با اتصال به اینترنت و آخرین نسخه Google Chrome، Internet Explorer، Microsoft Edge، Firefox یا Apple Safari، آدرس ایمیل و هدست با میکروفون یا هندزفری احتیاج دارید.

چقدر طول می‌کشد تا به زبان آلمانی مسلط شد؟

تخمین زده شده که ۳۰ هفته یا ۷۵۰ ساعت کلاس درسی نیاز است تا بتوان به زبان آلمانی مسلط شد. پر کردن این ۷۵۰ ساعت مطالعه زبان آلمانی کاملا به شما بستگی دارد. شما می‌توانید با آموزش آنلاین زبان آلمانی و تمرین روزانه در عرض چند ماه آلمانی را یاد بگیرید یا با سرعت آهسته‌تر حتی سال‌ها صرف یاد گرفتن آلمانی کنید. اگر روزانه یک ساعت برای مطالعه زبان آلمانی وقت بگذارید دو سال طول می‌کشد تا آلمانی یاد بگیرید. ثابت شده است که در کلاس‌های آموزش آنلاین سرعت یادگیری زبان‌آموزان بسیار بیشتر است.

خدمات دیگر مجموعه آنلاین سخن

کلاس‌های آموزش آنلاین

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان فرانسه 

 آموزش آنلاین زبان ترکی

دیدگاهتان را بنویسید