تدریس آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

بسیاری از افراد باور دارند که در تدریس آنلاین بر خلاف تدریس خصوصی زبان انگلیسی بیشتر یادگیری بر عهده خود زبان‌آموز است. موسسه آنلاین سخن معتقد است که حمایت آموزشی به اندازه بازخورد مدرس مهم است و مراقب است تا زبان‌آموز همان سطوح حمایتی را دریافت کند که در کلاس حضوری دریافت می‌کند. کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی مانند کلاس‌های حضوری سطح بالایی از کارآیی را دارد.

آموزش آنلاین

یادگیری آنلاین، آینده آموزش است. به کمک پیشرفت سریع فناوری، یادگیری آنلاین، بخشی از دوره‌های آموزشی بسیاری از مؤسسات در سراسر جهان است. تدریس آنلاین زبان هرگز به این آسانی نبوده است. پیشرفت‌های فناوری اکنون به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا در عین حال که هنوز با همکلاسی‌های خود معاشرت می‌کنند، آموزش مربوط به هر درس را تماشا کنند و در بحث‌های موضوعی خاص شرکت ‌کنند و کاملا آنلاین زبان یاد بگیرند.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

تدریس آنلاین تمام مزایای حضور در موسسه را همراه با راحتی بیشتر به شما ارائه می‌دهد. جدول زمانی منعطف که تقریبا با هر سبک زندگی مطابقت دارد، زبان‌آموزان به طور فزاینده ای به یادگیری آنلاین به عنوان جایگزینی مناسب برای مطالعه حضوری روی می‌آورند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به شما اجازه می‌دهد در هر کجای کشور از راه دور تحصیل کنید.

منابع آموزش آنلاین

منابعی که برای یادگیری آنلاین به شما ارائه می‌شود بسته به نیاز شما متفاوت است. برخی از برنامه‌های یادگیری آنلاین ممکن است از شما بخواهند که کتاب‌های درسی فیزیکی را از قبل تهیه کنید؛ اما این کتاب‌ها معمولا با کتاب‌های الکترونیکی و جلسه هر درس که فقط آنلاین هستند قابل حذف است.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی شبیه به گذراندن یک کلاس در موسسه است؛ اما شما این آزادی را دارید که برنامه مطالعاتی خود را هدایت کنید.

موسسه و مدرس دوره شما، شکل هر دوره را تعیین می‌کنند و روش‌های آموزشی را انتخاب می‌کنند که برای دوره یا برنامه شما مناسب‌تر است.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

  • در کلاس تدریس آنلاین مدرسان می‌توانند از همه ابزارها مانند ویدئو، پی‌دی‌اف و پادکست به عنوان بخشی از طرح درس خود استفاده کنند.
  • احتمال غیبت زبان‌آموز در کلاس‌ها بسیار پایین است.
  • برخی از افراد در کلاس درس و محیط رقابتی پیشرفت می‌کنند و سایر دانش‌آموزان با تدریس انفرادی راحت هستند و بودن در گروه‌های بزرگ حواسشان را پرت می‌کند.
  • با توجه به شخصی‌سازی و آنلاین بودن کلاس و نیاز به داشتن مکالمه مداوم، در آموزش آنلاین زبان انگلیسی، مهارت مکالمه پیوسته در حال تمرین توسط زبان‌آموز و ارزیابی توسط مدرس است.
  • آموزش آنلاین به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد از هر جایی که می‌خواهند در کلاس‌ها شرکت کنند. جلسات آنلاین را می‌ توان ضبط و نگهداری کرد. این به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا در زمانی که دوست دارند به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشند.
  • آموزش آنلاین هزینه‌های حمل و نقل دانش‌آموز را حذف می کند.
  • سیستم آموزش آنلاین می‌تواند شخصی‌سازی شود. این بهترین راه برای ایجاد یک محیط آموزشی متناسب با نیازهای هر زبان‌‌آموز است.
  • مدرک آموزش آنلاین فرقی با کلاس‌های حضوری ندارد.

تمرینات آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

تکالیف فردی

تکالیف فردی احتمالا روش ارزشیابی است که دانش‌آموزان بیشترین تجربه آموزشی را در آن دارند. برای هر تکلیف موضوع، مهلت و تعداد کلمات مشخصی را دریافت خواهید کرد. از شما خواسته می‌شود که تکلیف خود را در محدوده‌‎ تعیین شده توسط مدرس دوره خود ارائه دهید. سپس این تکلیف توسط مدرس ارزیابی می‌شود.

فعالیت‌های بحث و گفتگو

مکالمات بین مدرس و زبان‌آموز در کلاس تدریس آنلاین مانند کلاس درس است. اما حتی ممکن است برای افراد خجالتی یا کسانی که در کلاس حضوری به راحتی سوالات خود را نمی‌پرسند بسیار راحت‌تر باشد. باید بدانید که این کلاس نیز مانند بقیه کلاس‌های دیگر است و شما باید به خوبی از وقت و هزینه‌ای که برای آن صرف می‌کنید استفاده ببرید.

در طی کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی مدرس با مطرح کردن یک موضوع و یا سوال بحث را شروع می‌کند و  سپس زبان‌آموزان باید در مورد موضوع فکر کنند و پاسخ‌های خود که نشان‌دهنده‌ی دانش و درک خود است را بیان کنند. در کلاس‌های آنلاین گروهی زبان‌آموزان با ایده‌ها و دیدگاه‌های ارسال‌شده توسط دیگران وارد بحث می‌شوند.

امتحانات

اگرچه امتحانات می‌توانند اعصاب خردکن باشند، اما یک راه کلیدی برای آزمایش یادگیری شما هستند. در کلاس آموزش آنلاین انگلیسی این نوع ارزیابی برای سنجش هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه انجام می‌گیرد و بسیار مفید است. این آزمون‌ها به صورت شفاهی یا کتبی برگزار می‌شود.

آموزش آنلاین انتخاب سبزتری است

یادگیری آنلاین مطمئنا برای دانش‌آموزان گزینه مؤثرتر است، اما برای محیط زیست نیز بهتر است. مشخص شده است که دوره‌های آنلاین نسبت به دوره‌های سنتی به طور متوسط معادل ۹۰٪ انرژی کمتر مصرف و ۸۵٪ انتشار CO۲ کمتر به ازای هر دانش آموز دارد.

این مطمئنا یادگیری آنلاین و محتوای چند‌رسانه ای را به طور کلی روش مؤثرتری برای آموزش می‌کند. ترویج و مشارکت در این نوع یادگیری می‌تواند به افراد و شرکت‌ها کمک کند تا سهم خود را برای حفظ محیط زیست انجام دهند.

برای بررسی دوره های آموزش انگلیسی برای مهاجرت ، آموزش انگلیسی برای سفر ، آموزش انگلیسی برای تجارت بر روی این لینک ها کلیک کنید.

سوالات متداول

آیا تدریس آنلاین به اندازه کلاس حضوری موثر است؟

دانش‌آموزان در دوره آنلاین بیشتر از دوره‌های سنتی مطلب یاد می‌گیرند. آی‌بی‌ام (IBM) دریافته است که شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی آنلاین با استفاده از محتوای چند رسانه‌ای پنج برابر بیشتر از دوره‌های سنتی حضوری، مطالب یاد می‌گیرند. از آنجایی که آموزش آنلاین زبان انگلیسی به زبان‌آموزان کنترل کامل بر روی یادگیری خود می‌دهد، زبان‌‌آموزان می‌توانند با سرعت مناسب خودشان کار کنند. عموما افراد در کلاس آنلاین سریع‌تر از کلاس‌های حضوری تمرین می‌کنند و اطلاعات بیشتری دریافت می‌کنند. آن‌ها می‌توانند در جاهایی از مسیر آموزش که با آن احساس راحتی می‌کنند سریع‌تر حرکت کنند، اما در جاهایی که به زمان بیشتری نیاز دارند، کندتر حرکت کنند و وقت بیشتری برای یادگیری آن مطالب بگذارند.

آموزش آنلاین چگونه ارزیابی می شود؟

زبان‌آموزانی که یک دوره کلاس آنلاین می‌گذرانند در فواصل منظم در طول دوره تحصیلی خود برای ارزیابی درک آن‌ها از مواد درسی مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

برای کسانی که تازه وارد آموزش آنلاین شده‌اند، این روند نا‌آشنا است. اما جای نگرانی نیست. موسسه آنلاین سخن در این زمینه تجربه‌ فراوانی دارد. ارزیابی‌های شما منصفانه و راحت طراحی شده‌اند تا به شما کمک کنند از تجربه یادگیری خود نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید