آموزش آنلاین زبان ترکی

آموزش آنلاین زبان ترکی

ترکیه یک مرکز جغرافیایی و فرهنگی است که در تقاطع بین اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاورمیانه قرار دارد. بسته به علایق و اهدافتان، ترکی می تواند زبان مهمی برای یادگیری باشد چه به دنبال فرصت‌های شغلی و تحصیلی در آن منطقه باشید یا خیر. آموزش آنلاین زبان ترکی یکی از بهترین روش‌های یادگیری ترکی است که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

تدریس آنلاین

امروزه یادگیری دیجیتال به عنوان یک منبع ضروری برای دانش‌آموزان و مدارس و موسسات در سراسر جهان پدیدار شده است. برای بسیاری از مؤسسات آموزشی، این یک روش آموزشی کاملا جدید است که مجبور شده‌اند آن را اتخاذ کنند. یادگیری آنلاین در حال حاضر نه تنها برای یادگیری دانشگاهیان بلکه برای یادگیری فعالیت‌های فوق برنامه برای دانش‌آموزان نیز قابل استفاده است. آموزشگاه آنلاین سخن مدت زمان بسیاری است که کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی و همچنین تدریس خصوصی زبان ترکی را در برنامه‌های آموزشی خود دارد. آنلاین سخن مجموعه‌ای معتبر و با مدرسانی مجرب است که بهترین خدمات آموزشی را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.

یادگیری زبان ترکی

دستور زبان

از نظر دستور زبان ترکی یک زبان پیوندی است و اغلب از تکواژها و به طور خاص پسوندها استفاده می‌کند. یک کلمه می‌تواند دارای پسوندهای زیادی باشد و همچنین می توان از آنها برای ایجاد کلمات جدید استفاده کرد، مانند ایجاد یک فعل از یک اسم، یا یک اسم از ریشه فعل. ترکی جنسیت دستوری ندارد و جنسیت افراد بر شکل کلمات تأثیر نمی‌گذارد.

قواعد ثابت

نکته خوب در مورد ترکی این است که اگر سخت باشد، اما از قوانین ثابتی پیروی می‌کند. استثناهای گرامری نسبتا کمی دارد و زمانی که آن را درک کنید املای آن بسیار ساده است. تلفظ کلمات آن مشکل است؛ اما به زودی متوجه خواهید شد که هر حرف دقیقا با یک صدا مطابقت دارد، که وقتی به آن فکر می‌کنید بسیار منطقی است.

الفبا و تلفظ

زبان ترکی از الفبای لاتین استفاده می‌کند و آوایی است. به عبارت دیگر شما کلمات ترکی را دقیقا همان طور که می‌نویسید تلفظ می‌کنید. بنابراین اولین قدم در یادگیری زبان ترکی باید یادگیری صحیح الفبا و صداها باشد. هنگامی که آنها را به خوبی یاد گرفتید، می‌توانید شروع به خواندن و تلفظ تک تک کلمات کنید، همانطور که یک ترک زبان بومی انجام می‌دهد.

آموزش آنلاین زبان ترکی

در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی از مدیا و محتوای چندرسانه‌ای برای تدریس استفاده می‌شود. شاید یادگیری زبان ترکی از طریق یادگیری دستور زبان به نظر تنها راه درست به نظر بیاید. اما می‌دانیم این روش حوصله‌‌سربر است. یادگیری زبان با استفاده از موسیقی، ویدئو و … و یادگیری کلمات و تلفظ و مکالمه ترکی استانبولی روشی است که یادگیری را بانشاط‌تر می‌کند. یافتن معلمی که کارهای بیشتری از آموزش از یک کتاب درسی انجام دهد بسیار مهم است. یک معلم خوب زبان ترکی نه تنها باید همدلی زیادی داشته باشد، بلکه باید بتواند خارج از چارچوب فکر کند و مهارت‌های ارتباطی و زبانی برجسته‎ای داشته باشد. مدرسان آنلاین سخن با تجربه سال‌ها کلاس‌های آنلاین و تدریس خصوصی تبحر زیادی در ارائه درس‌ها با روش‌های نوآورانه دارند. و شما می توانید با آنها کلاس مکالمه زبان ترکی را نیز بگذرانید.

شرایط کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی

  • پیشرفت سریع با برنامه آموزشی مشخص
  • یادگیری آسان کلمات ترکی
  • پیگیری پیشرفت
  • مکالمه مستمر
  • ارزیابی مداوم

 

مزایای آموزش آنلاین زبان ترکی

برنامه مستمر

اینکه شما به طور منظم با چیزی که می‌خواهید یاد بگیرید در مواجهه باشید روش خوبی برای آموزش است. در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی شما با یک برنامه منظم به تمرین زبان می‌پردازید.

افزایش حضور دانش‌آموزان

از آنجایی که کلاس‌های آنلاین را می‌توان از خانه یا محل انتخابی برگزار کرد، شانس کمتری برای حاضر نبودن کلاس‌ها و از دست دادن دروس وجود دارد.

روش مناسب فرد

سیستم آموزش آنلاین، با طیف وسیعی از گزینه‌ها و منابع می‌تواند به طرق مختلف شخصی‌سازی شود. این بهترین راه برای ایجاد یک محیط آموزشی کامل و متناسب با نیازهای هر زبان‌آموز است.

قابلیت دانلود جلسات

دستورالعمل‌های آموزشی چندرسانه‌ای که برای آموزش به شکل صوتی و تصویری ارائه شده‌اند را می‌توان ذخیره کرد و اگر اولین بار موضوع را متوجه نشدید، بارها و بارها دید و شنید.

مقرون به صرفه بودن

یکی دیگر از مزایای یادگیری آنلاین کاهش هزینه‌های مالی است. آموزش آنلاین در مقایسه با یادگیری فیزیکی بسیار مقرون به صرفه تر است.

زمان و مکان

یکی دیگر از مزایای آموزش آنلاین این است که به زبان‌آموزان اجازه می دهد در کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی از هر مکانی که انتخاب می‌کنند شرکت کنند. همچنین به موسسه، مدرس و زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تا به جای محدود شدن توسط مرزهای جغرافیایی، به شبکه گسترده‌تری از زبان‌آموزان دسترسی پیدا کنند.

سوالات متداول

آیا یادگیری زبان ترکی آسان است؟

یادگیری ترکی سخت نیست. زیرا که چیزی به نام «زبان سخت» وجود ندارد. هر زبانی با روش های صحیح یادگیری قابل یادگیری می‌شود. اما ترکی در مقایسه با زبان‌های دیگر بسیار آسان است.

آیا پس از شرکت در کلاس‌ها قادر به گرفتن نمره بالا در آزمون ورودی دانشگاه‌های ترکیه (YOS, TOMER, ALES, SAT) خواهم بود؟

آزمون ورودی دانشگاه‌های ترکیه مانند کنکور است. این آزمون برای جذب دانشجوهای داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود. دانشگاه‌های مختلف و رشته‌های متفاوت هر کدام نیازمند نتیجه یکی از این آزمون‌ها هستند و یک یا دوتا از این آزمون‌ها را قبول دارند. تومر آزمون زبان ترکی است و سه آزمون دیگر آزمون ورودی هستند. آزمون SAT نیز آزمون رشته پزشکی است که سطح بالاتری به نسبت آزمون‌های ورودی دیگر دارد. با این حال اگر شما زبان ترکی را به خوبی فراگرفته باشید و با مهارت درک مطلب در تمرین‌های خود به خوبی آشنا شده باشید شرکت در هر آزمونی برای شما راحت خواهد بود. همچنین کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی می‌تواند با توجه به نیاز شما روی مهارت‌های مورد نیاز برای شرکت در این آزمون‌ها بیشتر تمرکز کند تا شما را آماده کند.

آموزش آنلاین چگونه ارزیابی می‌شود؟

زبان‌آموزانی که یک دوره کلاس آنلاین می‌گذرانند در فواصل منظم در طول دوره تحصیلی خود برای ارزیابی درک آن‌ها از موارد درسی مورد آزمایش قرار می‌گیرند. برای کسانی که تازه وارد آموزش آنلاین شده‌اند، این روند نا‌آشنا است. اما جای نگرانی نیست. موسسه آنلاین سخن در این زمینه تجربه‌ فراوانی دارد. ارزیابی‌های شما منصفانه و راحت طراحی شده‌اند تا به شما کمک کنند از تجربه یادگیری خود نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید