تدریس آنلاین زبان فرانسه
تدریس آنلاین زبان فرانسه

آموزش آنلاین زبان فرانسه

نحوه برخورد شما با یادگیری زبان فرانسه به اهداف شما بستگی دارد. برخی از زبان‌آموزان جدید یادگیری خود را با انتخاب کلمات و عبارات رایج و تلاش برای تکرار لهجه فرانسوی آغاز می‌کنند. اهداف شما از یادگیری زبان فرانسه هرچه که باشد، باید برنامه یادگیری زبانی را که در ذهن شما ساخته شده است را به دقت در نظر بگیرید. یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری فرانسوی با برنامه‌ی خودتان آموزش آنلاین زبان فرانسه است.

تدریس آنلاین چیست؟

آموزش آنلاین فقط درس گرفتن از طریق ابزار کنفرانس ویدیویی نیست. تعادل وظایف آنلاین و آفلاین یک جنبه حیاتی است که باید در طراحی جدول زمانی و برنامه درسی در نظر گرفته شود. این مدل به ادامه یادگیری فراتر از چهار دیواری کلاس کمک می‌کند، به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا انتخاب و انعطاف‌پذیری را در یادگیری با سرعت خود داشته باشند، فرصت‌های بیشتری را برای کارهای مشترک ایجاد می‌کند و فرصت‌هایی برای بازنگری در نحوه ارزیابی و تعامل بین افراد کلاس فراهم می‌کند. استفاده از ابزارهای فناوری آموزشی می تواند شروع به دگرگونی کلاس درس کند و بیشتر آن به عاملیت خلاق معلم بستگی دارد.

یادگیری زبان فرانسه

زبان فرانسه به عنوان زبان عشق شهرت دارد، اما دلایل زیادی برای عاشق فرانسوی شدن وجود دارد. فرانسوی ششمین زبان رایج در جهان و تنها زبان دیگر به جز انگلیسی است که در هر پنج قاره صحبت می‌شود. با بیش از ۲۲۰ میلیون آدم در دنیا که فرانسوی حرف می‌زنند، زبان فرانسه به عنوان زبانی در نظر گرفته می‌شود که نه تنها برای آشپزی، مد و سفر مفید است، بلکه در بازار کار رقابتی و بین‌المللی که فرانسه پنجمین اقتصاد بزرگ را دارد، مفید است. کلاس‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه با قابلیت انعطاف‌پذیری و شخصی‌سازی شدن توسط زبان‌آموز برای یادگیری فرانسوی مناسب هدف شما برای یادگیری هستند.

تلفظ فرانسوی مشکل است

زبان فرانسه دارای تعداد زیادی حروف صدادار است (در حالی که اسپانیایی و ایتالیایی به ندرت بیش از پنج مورد حروف صدادار استفاده می کنند). بسیاری از این حروف صدادار برای افراد با زبان مادری متفاوت، جدید هستند و تسلط بر تلفظ ممکن است کمی طول بکشد. اسپانیایی و ایتالیایی از این نظر راحت‌تر از فرانسوی هستند. همچنین، در زبان فرانسوی گفتاری روزمره، به ویژه زمانی که به سرعت صحبت می کنید، کلمات می‌توانند کاملا متفاوت از تلفظ استاندارد به نظر برسند.

یادگیری لهجه

یکی از چیزهایی که زبان فرانسوی به آن معروف است، کیفیتی غیرقابل تعریف از تلفظ‌هاست که صدای لهجه را جذاب و مرموز می‌کند. با این حال، آنچه که ممکن است بخش جداناپذیری از جذابیت زبان به نظر برسد، فقط تفاوت‌های ظریف تلفظ فرانسوی است. برخی از صداها در زبان فرانسوی می‌توانند مشکل ساز باشنداما تمرین آنها را عالی می‌کند. به همین دلیل مهم است که ابتدا تلفظ فرانسوی را یاد بگیرید و از صداهای الفبا شروع کنید. در کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه مدرس تمامی تلفظ‌ها و قوائد را با زبان‌آموزان تمرین می‌کند. و زمان مناسبی را صرف تمرین تلفظ، لحجه و مکالمه می‌کند.

مزایای آموزش آنلاین

 

برنامه شخصی‌سازی شده و منعطف

با پیشرفت دانش‌آموزان در کلاس ها، آنها به دنبال استقلال و آزادی فکری بیشتری هستند. یادگیری آنلاین می‌تواند به آنها کمک کند تا برنامه‌های یادگیری بسیار شخصی‌سازی شده را دنبال کنند. هر کس سرعت یادگیری متفاوت و منحصر به فردی دارد که با ارائه آموزش آنلاین مطابقت دارد. زبان‌آموزان در کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه از برنامه‌های یادگیری انعطاف‌پذیر بهره‌مند می‌شوند. البته همچنان بهره مندی از خدمات تدریس خصوصی زبان فرانسه نیز برای آن ها ممکن است.

 

نرخ ماندگاری بالاتر

نرخ ماندگاری (Retention rates) با یادگیری آنلاین بیشتر است بسیاری از دوره‌های آفلاین برای حفظ دانش‌آموزان در طول دوره تلاش می‌کنند. موسسه تحقیقاتی آمریکا (The Research Institute of America) دریافته است که این مورد در مورد آموزش الکترونیکی صادق نیست. در عوض، دوره‌های آنلاین نرخ حفظ دانش‌آموزان را از ۲۵٪ به ۶۰٪ افزایش داده است. پیشنهاد شده است که محتوای چندرسانه‌ای جذاب‌تر، کنترل بیشتر بر نحوه استفاده از مطالب و احتمال تضاد کلاس‌ها با سایر تعهدات، همگی به این افزایش کمک می‌کنند.

 

یادگیری از هر کجا و هر زمان

از آنجایی که یادگیری آنلاین کنترل بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند، زبان‌آموزان می‌توانند یادگیری خود را شخصی‌سازی کنند. این به زبان‌آموزان امکان می‌دهد تا دوره‌های جدید را بگذرانند و تقریبا از هر کجا و هر زمان آموزش ببینند.

 

مکالمه

یادگیری آنلاین یک مکالمه و گفتگوی پیشرفته را ارائه می‌دهد، که اغلب در یک انجمن گفتگو است. شما همچنین در کلاس به طور مداوم با معلم و همکلاسی‌های خود در ارتباط هستید و صحبت می‌کنید.

 

تحلیل پیشرفت

سیستم‌های آنلاین امکان تحلیل عمیق از پیشرفت زبان‌آموزان را فراهم می‌کنند. این به ایجاد یک برنامه یادگیری شخصی برای هر دانش آموز کمک می‌کند.

سوالات متداول

آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

شاید شنیده باشید که یادگیری زبان فرانسه به خصوص در سنین بزرگسالی سخت است. اگرچه یادگیری آن ممکن است چالش برانگیز باشد، اما حقیقت این است که هر کسی می‌تواند فرانسوس یاد بگیرد و با اطمینان کامل به یک زبان جدید صحبت کند. تحقیقات نشان می‌دهد که توانایی شما برای یادگیری یک زبان بیشتر به تمرین بستگی دارد. در کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه تمامی موارد مورد نیاز برای یادگیری از جمله تمرین مداوم و مکالمه به صورت یک روتین اجرا می‌شود. با این کلاس‌ها شما فقط به انگیزه و تمرین بیرون از کلاس نیاز دارید باقی مموارد بر عهده مدرس شماست.

چگونه یادگیری زبان فرانسه را تمرین کنیم؟

یادگیری و مطالعه زبان فرانسه اولین گام عالی برای درک زبان است، اما شما  باید مهارت‌های مکالمه خود را نیز تمرین کنید. به همین دلیل است که هر برنامه یادگیری زبان موفق باید با فرصت‌های عملی برای شنیدن و شرکت در مکالمات با سایر فرانسوی‌زبان‌ها ترکیب شود. مدل‌سازی و تمرین موقعیت‌های دنیای واقعی به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا از اضطراب در مورد تسلط فراتر رفته و به اندازه کافی اعتماد به نفس پیدا کنند که مانند یک محلی صحبت کنند.

چگونه می‌توانم زبان فرانسه را سریع یاد بگیرم؟

سریعترین راه برای یادگیری زبان فرانسه این است که یک برنامه روتین یادگیری زبان ایجاد کنید و تمرین کنید. مهمترین کاری که می توانید برای موفقیت در یادگیری زبان فرانسه انجام دهید این است که تمرین و صحبت کردن را به بخشی از برنامه روزانه خود تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید