You are currently viewing دوره آموزش انگلیسی برای سفر

دوره آموزش انگلیسی برای سفر

با توجه به اینکه سفر به کشورهای خارجی چه برای تفریح، چه برای کار و تحصیل بسیار رایج است، دوره آموزش انگلیسی برای سفر، یکی از مهمترین نیازهای همه‌ی افرادی است که می‌خواهند به نقاط مختلف دنیا سفر کنند. زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در سراسر دنیا شناخته می‌شود. لذا با یادگیری این زبان می‌توانید سفر آسان‌تری داشته باشید. در ادامه اطلاعات کاملتری در خصوص اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای سفر ارائه خواهیم کرد، پس این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

دوره آموزش انگلیسی برای سفر

تصمیم برای یادگیری زبان انگلیسی در هر سنی و در هر شرایطی، می‌تواند تصمیمی بسیار مهم باشد. امروزه چیزی در حدود 20 درصد از مردم دنیا یعنی بیش از 1.5 میلیارد نفر به زبان انگلیسی مسلط هستند. در نتیجه یادگیری این زبان، می‌تواند کمک کند تا در حین سفر ارتباط بهتری با اشخاص برقرار کرده و کارهای خود را بهتر پیش ببرید.

در بین روش‌های مختلفی که برای یادگیری انگلیسی برای سفر وجود دارد، دوره‌ آموزش انگلیسی برای سفر و تدریس خصوصی زبان انگلیسی گزینه‌های مناسب‌تری هستند. زیرا هر دو گزینه می‌تواند نکات لازم را به سرعت به شما یاد بدهد. اما در بین این دو گزینه، استفاده از دوره‌های آموزش انگلیسی به دلیل مزایایی همچون قیمت مناسب‌تر، امکان استفاده چندین باره از دوره و … گزینه‌ی بهتری است.

انگلیسی برای سفر
با انگلیسی مسافرت لذت بخش تر است

 

آموزشگاه آنلاین سخن یکی از معتبرترین آموزشگاه‌ها در حوزه‌ی تدریس زبان انگلیسی است. دوره آموزش انگلیسی برای سفر این آموزشگاه یکی از کاربردی‌ترین دوره‌ها برای یادگیری نکات و مطالب کلیدی مفید برای سفر است. لذا با استفاده از این دوره می‌توانید ظرف مدت کوتاهی، آنچه در طی یک سفر نیاز دارید را یاد بگیرید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

در این قسمت سعی می‌کنیم شما را با مهمترین مزایای دوره آموزش انگلیسی برای سفر آشنا کنیم. از جمله مهمترین مزایای یادگیری زبان برای سفر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گستردگی کشورهای انگلیسی زبان: شاید در ذهن ما، این تصور رایج باشد که با یادگیری زبان انگلیسی، فقط در کشورهایی مانند استرالیا، آمریکا، انگلیس و کانادا می‌توانید کار خود را پیش ببرید. اما واقعیت این است که بیش از 50 کشور در سراسر دنیا وجود دارد که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. علاوه بر این، در اکثر کشورهای اروپایی، زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم شناخته می‌شود و با یادگیری این زبان، می‌توانید کار خود را در این کشورها نیز پیش ببرید.

 

  • آشنایی با فرهنگ دیگر کشورها: یکی دیگر از مهمترین مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای سفر، آشنایی با فرهنگ کشورهای مختلف است. وقتی شما با زبان کشور دیگری آشنا باشید، به خوبی متوجه صحبت‌های اطرافتان خواهید شد و می‌توانید با فرهنگ آن کشورها آشنا شوید.

 

  • گستردگی ارتباطات در سفر: زمانی که شما یک زبان مشترک با اطرافیان خود داشته باشید، به خوبی می‌توانید با آن‌ها ارتباط گرفته و از آن‌ها برای بازدید از مکان‌های دیدنی شهرشان کمک بگیرید. علاوه بر این، داشتن زبان مشترک به شما کمک می‌کند تا در حین سفر دوستان خوبی پیدا کنید.

 

  • جلوگیری از سوء استفاده اشخاص در حین سفر: به هر حال دانستن زبان می‌تواند به شما کمک کند تا در هنگام استفاده از هتل، مکان‌های تفریحی، رستوران و … بهترین گزینه را انتخاب کنید و در نتیجه امکان سوء استفاده اشخاص از پول و شرایط شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند.

 

در کنار این موارد، دوره آموزش انگلیسی برای سفر مزایای دیگری نیز دارد. بالا رفتن اعتماد به نفس شما و کاهش استرس و سردرگمی در حین سفر یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان انگلیسی است. علاوه بر این، با دانستن یک زبان بین المللی، خودتان می‌توانید نیازهای خود را برطرف کرده و در نتیجه، در حین سفر به اشخاص دیگر وابسته نیستید و این موضوع سفر را برای شما بسیار مفرح‌تر خواهد کرد. و البته اگر هدف شما تنها سفر نباشد و مهاجرت نیز باشد می توانید دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت را با ما بگذرانید.

مهارت های کسب شده پس از دوره آموزش انگلیسی برای سفر

همانطور که ذکر شد، دوره آموزش انگلیسی برای سفر، یکی از دوره‌های کاربردی است که تقریبا می‌توان گفت تمام نیازهای شما در سفر را رفع می‌کند. حال سوال مهم اینجاست که توانایی‌هایی که پس از گذراندن دوره زبان انگلیسی برای سفر کسب خواهید کرد، چه مهارت‌هایی است؟

فرودگاه

اولین مهارتی که شما پس از گذراندن این دوره زبان انگلیسی کسب می‌کنید، یادگیری نکات و عبارات مورد نیاز در فرودگاه است که به شما کمک می‌کند بتوانید به سوالات افسران و ماموران فرودگاه پاسخ داده و در صورت بروز هرگونه مشکلی، آن را برطرف سازید.

هتل

بعد از یادگیری نکات مربوط به فرودگاه، شما با اصطلاحات و عبارات کلیدی کاربردی در هتل آشنا خواهید شد که به شما کمک خواهد کرد بتوانید به راحتی اتاق رزرو کنید، غذا سفارش دهید و خدمات مورد نیاز در هتل را دریافت نمایید.

گشت و گذار و تاکسی گرفتن

یکی دیگر از بخش‌های دوره یادگیری زبان انگلیسی برای سفر، اصطلاحات و عبارات مربوط به گشت و گذار و تاکسی گرفتن است. این قسمت به شما کمک می‌کند بتوانید با رانندگان تاکسی صحبت کرده تا آن‌ها شما را به مکان‌های دیدنی شهر ببرند. از طرفی، این قسمت بخش عمده‌ای از اصطلاحات و عبارات مورد نیاز در مکان‌های تاریخی مثل موزه، کلیسا و … را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید نیازهای خود را در این مکان‌ها نیز برطرف سازید.

 

انگلیسی برای زبان 2
مهارت های کسب شده پس از دوره را دست کم نگیرید

 

خرید

یکی از بخش‌های مهم هر سفر، خرید کردن است. در دوره آموزش انگلیسی برای سفر آموزشگاه آنلاین سخن، یک بخش جامع و مفصل درباره اصطلاحات، عبارات و قواعد مربوط به خرید نیز وجود دارد و شما با استفاده از این بخش می‌توانید تمامی مسائلی که در حین خرید برایتان پیش می‌آید را برطرف سازید.

رستوران و کافه

همچنین در این پکیج، بخشی مربوط به عبارات و اصطلاحات مورد نیاز در رستوران و کافه وجود دارد که سبب می‌شود شما بتوانید با خیال راحت از رستوران‌ها و کافه‌ها، غذا و نوشیدنی سفارش دهید.

بانک

در دوره آموزش انگلیسی برای سفر، شما با عبارات و اصطلاحات مربوط به بانک‌ها نیز آشنا می‌شود تا در صورتی که به انجام کارهای بانکی نیاز بود، بتوانید کار خود را انجام دهید.

صرافی

در این پکیج، با عبارات و اصطلاحات صرافی‌ها نیز آشنا می‌شوید تا در صورتی که لازم بود پولی را تبدیل کنید، بتوانید با استفاده از این اصطلاحات مشکلات خود را حل کنید.

سفارت

ممکن است در طی سفر، به موانعی بر بخورید که لازم باشد به سفارت مراجعه کرده و مشکل را حل کنید. لذا در این پکیج عبارات و اصطلاحات مربوط به مکالمه در سفارت نیز به چشم می‌خورد.

بیمارستان

با توجه به اینکه ممکن است به دلایل مختلف از جمله: مسمومیت غذایی، سرماخوردگی و … مجبور به مراجعه به بیمارستان شوید، اصطلاحات و عبارات رایج در خصوص بیماری‌ها نیز در این پکیج آموزش داده می‌شود تا در صورت نیاز به شما کمک کند.

 

هزینه دوره آموزش انگلیسی برای سفر

در خصوص هزینه دوره آموزش انگلیسی برای سفر باید به این نکته اشاره کنیم که عموما هزینه‌های دوره‌های آموزشی از کلاس‌های خصوصی بسیار پایین‌تر است. همین موضوع یکی از دلایل مهم استفاده از این دوره است،  زیرا اولا می‌توان ادعا کرد که تفاوت چندانی بین مطالب آموزشی در دوره‌های آنلاین و کلاس حضوری و خصوصی وجود ندارد، در ثانی این پکیج را می‌توان چندین و چند بار دوره کرد و از نکات آن استفاده نمود و این در حالی است که این امکان در کلاس حضوری وجود ندارد. از طرفی پشتیبانی دوره می‌تواند سوالات و مشکلات شما را به خوبی برطرف سازد.

برای اطلاع از قیمت دوره آموزش انگلیسی برای سفر گروه آنلاین سخن می‌توانید به سایت ما مراجعه نموده و اطلاعات دقیقی از قیمت این دوره آموزشی به دست بیاورید. همچنین از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت می‌توانید با مشاورین ما ارتباط گرفته و اطلاعات کاملتری درباره این دوره آموزشی به دست بیاورید.

جمع بندی

زبان انگلیسی یک زبان بین المللی در سراسر دنیا است و امروزه چیزی در حدود یک پنجم جمعیت جهان به زبان انگلیسی مسلط هستند. از طرفی، پنجاه کشور انگلیسی زبان در سراسر دنیا وجود دارد و مردم اکثر کشورهای اروپایی، زبان انگلیسی را به خوبی متوجه می‌شوند. در نتیجه همین موضوع سبب شده که دانستن زبان انگلیسی در سفر به شما کمک کند تا بتوانید سفر خوب و خوشی را تجربه کنید.

استفاده از دوره آموزش انگلیسی برای سفر چند مزیت کلیدی دارد. اول اینکه، این دوره بسیار جامع و کاربردی است و می‌تواند آموزه‌هایی که در هنگام سفر نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از آن سفر لذت بخشی را تجربه کنید. علاوه بر این، استفاده از این دوره، می‌تواند شما را بسیار سریع‌تر به نتیجه برساند. در کنار این موضوع، هزینه این دوره بسیار کمتر از کلاس‌های خصوصی است.

لازم به ذکر است که دوره آموزش انگلیسی برای سفر گروه آنلاین سخن که خود بهترین آموزشگاه زبان کودکان و بزرگسالان برای شماست ، یکی از کاملترین دوره‌ها برای آموزش انگلیسی است و با استفاده از این دوره می‌تواند عبارات و جملات مورد نیاز برای صحبت در فرودگاه، هتل، کافه و رستوران‌ها، بانک و صرافی، بیمارستان، مراکز تاریخی و تفریحی و همچنین صحبت در هنگام خرید را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید