تدریس خصوصی آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی

اگر یادگیری زبان آلمانی را انتخاب کرده‌اید حتما انگیزه قوی‌ای پشت انتخابتان دارید. این انگیزه می‌تواند به شما بسیار کمک کند. نه به این خاطر که زبان آلمانی زبان سختی برای آموزش است فقط به این دلیل که داشتن انگیزه مناسب یادگرفتن زبان را آسان‌تر می‌کند. زبان آلمانی زبان سختی برای یادگیری نیست. بیشتر به خاطر تلفظ‌های طولانی و شایعات به این شکل در افکار عمومی جا افتاده است. و یا شاید هم به خاطر کلاس‌های خسته کننده زبان آلمانی. تدریس خصوصی زبان آلمانی روش ساده برای یادگرفتن این زبان است که می‌تواند یادگیری را برای شما لذت‌بخش کند. مجموعه آنلاین سخن شما را در این راه کمک می‌کند. همچنین، اگر امکان حضور برای شما فراهم نیست میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره ی آموزش آنلاین زبان آلمانی بر روی این لینک کلیک کنید.

تدریس زبان آلمانی

هیچ کاری غیرممکن نیست. تسلط در مهارت‌ با تمرین مداوم به دست می‌آیند. تمامی زبان‌ها مجموعه ای از چهار مهارت گوش دادن (listening)، صحبت کردن (speaking)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) هستند. برای فراگیری یک زبان شما نیاز دارید تمرین کنید. یادگیری و آموختن این مهارت‌ها با تمرین مداوم برای شما میسر می‌شود. اما همیشه شروع کار سخت است. زبان‌آموز نمی‌داند باید یادگیری را از کدام مهارت شروع کند. در طی مسیر یادگیری چه تمرین‌هایی انجام دهد؟ کدام مهارت به یادگیری مهارت دیگر کمک می‌کند و از چه منابعی باید کمک بگیرد؟ آیا بهتر است ابتدا در کلاس مکالمه زبان آلمانی شرکت کرد؟

تمام این مسائل می‌تواند یادگیری یک زبان را سخت کند. مدرس زبان آلمانی تکنیک، کتاب مناسب (MENSCHEN) و روش درست یادگیری زبان را با شما تمرین می‌کند و منابع درست را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر معلم خوبی دارید اما خارج از کلاس تمرین نمی‌کنید، بعید است که خیلی سریع زبان آلمانی را یاد بگیرید. به طور مشابه، اگر به طور منظم تمرین می‌کنید، اما معلمی ندارید که به اشتباهات شما اشاره کند، احتمالا نمی‌توانید یادگیری خود را به حداکثر برسانید.

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی

تداخل مداوم

تمام چیزهایی که شما برای یادگیری زبان آلمانی نیاز دارید در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی برای شما فراهم می‌شود اما با کیفیت‌تر. بهترین راه برای تسلط و آشنایی اولیه با یک زبان جدید، قرار گرفتن منظم در معرض آن است. خواندن کتاب‌های آلمانی، گوش دادن به مکالمات آلمانی، نوشتن عبارات یا کلمات جدید و برنامه های یادگیری زبان، همگی فرصت هایی را برای تمرین زبان فراهم می‌کنند.

معلم مجرب

با این حال، شما همچنین به یک معلم برای کمک به این راه نیاز دارید. این می‌تواند از طریق یک دوره زبان سنتی، یک کلاس آنلاین یا یک کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی باشد. تمامی این روش‌ها مزایای خاص خود را دارند اما به جرئت می‌توان گفت یک کلاس خصوصی برای یادگیری زبان بسیار مفیدتر است.

تکنیک‌ها و منابع کارآمد

ترکیبی از تکنیک‌ها و منابع کارآمد، استراتژی موفقی برای یادگیری سریع یک زبان خارجی است. کلاس‌های خصوصی مشخصا سریع‌ترین راه برای یادگیری هستند که کلاس با توجه به نیاز و سرعت یادگیری زبان‌آموز مسیر آموزش زبان را طی می‌کند.

سختی آموزش زبان آلمانی

ممکن است مجموعه‌ای از عوامل روی سرعت یادگیری شما تاثیر بگذارد و روند یادگیری را آهسته کند. برخی از موانع رایج عبارتند از:

کار با مدرس اشتباه

یاد دادن زبان آلمانی به مهارت بالایی نیاز دارد و مدرس زبان آلمانی باید دارای مدرک زبان معتبر و مدرک آموزش زبان و همچنین تجربه کافی در امور آموزشی داشته باشد تا بتواند با روش صحیح درس را مفهومی به زبان‌آموز منتقل کند.

از دست دادن انگیزه به دلیل مفاهیم پیچیده گرامری

نگه داشتن انگیزه در سطح بالا در طول مسیر یادگیری زبان مهم است. انگیزه و هدف خود را از یادگرفتن زبان آلمانی روی یک برگه بنویسید. بنویسید پس از آموختن زبان آلمانی قادر خواهید بود چه کارهایی انجام دهید. حفظ این اهداف به شما کمک می‌کند با انگیزه و در مسیر خود بمانید.

استفاده از روش‌های ناکارآمد

مدرس باید از روش‌های تست‌ شده و مدرن استفاده کند تا مسیر آموزش را برای زبان‌آموز جذاب کند. تدریس خصوصی زبان آلمانی امکان این را فراهم می‌آورد تا مدرس با شناخت و درک سطح علمی زبان‌آموز روش مناسب او را برای آموزش انتخاب کند.

عدم تمرین مناسب یا کافی

حتی اگر معلم یا کلاس زبان مناسب را پیدا کرده باشید و انگیزه بالایی داشته باشید، ممکن است به دلیل عدم تمرین، پیشرفت در یادگیری زبان شما کند باشد. قرار گرفتن روزانه در معرض زبان برای یادگیری سریع ضروری است. صحبت کردن، خواندن، نوشتن یا گوش دادن را به صورت روزانه تمرین کنید تا دوباره آنچه را که در کلاس‌ها یاد گرفته‌اید را مرور کنید.

شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی به چه افرادی توصیه می شود؟

گذراندن دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی به آن دسته از افرادی توصیه می شود که می خواهند در مدت زمان بسیار کوتاه به این زبان تسلط یابند. با ثبت نام در کلاس خصوصی زبان آلمانی آموزشگاه ها به صورت حضوری یا آنلاین می توانید به اهداف خود در سریع ترین زمان ممکن جامه عمل بپوشانید. البته در این زمینه باید از کمک بهترین و مجرب ترین استاد زبان آلمانی استفاده نمود تا شاهد پیشرفت خود در زمان بسیار کوتاه بود. شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلمانی مناسب افرادی می باشد که جهت ثبت نام در دوره های آموزشی عمومی با محدودیت مواجه هستند.

یادگیری زبان آلمانی در کوتاه ترین زمان ممکن

اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید و می خواهید در زمان بسیار کوتاه به این زبان بسیار شیرین تسلط یابید می توانید با استخدام معلم زبان آلمانی به صورت خصوصی به اهداف خود جامه عمل بپوشانید. با پشت سر گذاشتن تنها 35 جلسه آموزشی به صورت خصوصی می توانید مهارت مکالمه خود را در حد قابل قبول افزایش دهید. شرایط کلاس های خصوصی زبان آلمانی با کلاس های عمومی زبان آلمانی هیچ تفاوتی ندارد. شما می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی به 4 مهارت اصلی یادگیری زبان آلمانی مسلط شوید. با استخدام خصوصی یک استاد مجرب می توانید شرایط یادگیری سریع زبان آلمانی را در سطوح مختلف مقدماتی، میانی و پیشرفته آسان تر پیش ببرید.

قیمت تدریس خصوصی زبان آلمانی  

همانطور که میدانید، شرایط شرکت در دوره های خصوصی زبان آلمانی با دوره های عمومی تفاوت دارد. هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری بیشتر از دوره های آموزش عمومی است. البته هزینه ثبت نام در کلاس های خصوصی زبان آلمانی به یک سری فاکتورهای مهم بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما دوره زبان مورد نظر را به صورت آنلاین بگذارید، هزینه کمتری را در مقایسه با ثبت نام در کلاس خصوصی پرداخت خواهید کرد.

سوالات متداول

چطور می‌توان در مدت زمان کم آلمانی یاد گرفت؟

یکی از عوامل اصلی که تعیین می‌کند چقدر طول می‌کشد تا زبان آلمانی را یاد بگیرید، مدت زمانی است که برای یادگیری صرف می‌کنید. هر چه زمان بیشتری را صرف یادگیری زبان آلمانی کنید، سریعتر به مهارت اولیه دست خواهید یافت. واقعا به همین سادگی است. معمولا بیشتر ماها هر هفته بیش از چند ساعت وقت نداریم که به یادگیری اختصاص دهیم. برای استفاده صحیح از این زمان اندک، باید تکنیک‌ها یادگیری مناسب را انتخاب کنید. یکی از این روش‌ها تدریس خصوصی زبان آلمانی است.

چقدر طول می‌کشد تا به زبان آلمانی مسط شد؟

تخمین زده شده که ۳۰ هفته یا ۷۵۰ ساعت کلاس درسی نیاز است تا بتوان به زبان آلمانی مسلط شد. پر کردن این ۷۵۰ ساعت مطالعه زبان آلمانی کاملا به شما بستگی دارد. شما می‌توانید با تدریس خصوصی و تمرین روزانه  در عرض چند ماه آلمانی را یاد بگیرید یا با سرعت آهسته‌تر حتی سال‌ها صرف یاد گرفتن آلمانی کنید. اگر روزانه یک ساعت برای مطالعه زبان آلمانی وقت بگذارید دو سال طول می‌کشد تا آلمانی یاد بگیرید.

با این حال درست انتخاب کردن منابع، تمرینات کاربردی و دریافت اطلاعات صحیح برای سریع شدن روند یادگیری نیز بسیار مهم است که این وظیفه به عهده مدرس زبان است.

چرا باید برای یادگیری زبان آنلاین سخن را انتخاب کنید؟

شما برای یادگیری زبان آلمانی به انگیزه، تمرین، معلم خوب و روش درست نیاز دارید. مجموعه سخن آنلاین نصف این شرایط را برای شما ایجاد می‌کند. همچنین مدرسان آنلاین سخن با دادن تمرین‌های درست به زبان‌آموز باعث پیشرفت او شده و روحیه فرد قوی شده و باانگیزه باقی می‌ماند. تدریس خصوصی زبان آلمانی از تخصص‌های مجموعه آنلاین سخن است. این مجموعه تبحر قابل توجهی در ارائه کلاس‌های زبان به صورت خصوصی دارد و هدف اصلی مجموعه رضایت و پیشرفت زبان‌آموز است.

دیدگاهتان را بنویسید