You are currently viewing تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

در آموزشگاه آنلاین سخن کلاس ها و دوره های مختلفی با هدف ارتقای مهارت های زبانی شما تشکیل می شود. یکی از خدمات ما تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می باشد که در ادامه آن را برای شما شرح می دهیم.

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی به گفته گویشگران این زبان بسیار زیبا و آهنگین است. هنگامی که با این زبان در حال صحبت هستید گویی در حال آواز خواندن هستید. ایتالیایی یا ایتالوی زبان مردم مناطق ایتالیا، سوئیس، سان مارینو، واتیکان و همچنین ایستریا است. زبان ایتالیایی بیشترین قرابت را به زبان لاتین دارد. در گذشته ایتالیایی در مناطق بسیاری مانند آلبانی، مالت، موناکو، یونان و … به عنوان زبان رسمی مورد استفاده بوده. دانته آلیگیری، نویسنده کتاب کمدی الهی، استانداردهای زبان ایتالیایی را مشخص کرد به همین خاطر لقب پدر زبان ایتالیایی را به او داده‎اند.

زبان ایتالیایی پس از وحدت (یگانگی ایتالیا) توسط دولت ایتالیا به عنوان زبان رسمی پذیرفته شد و قبل از آن گونه ادبی گویش توسکانی بود. زبان ایتالیایی تحت تاثیر دیگر زبان های ایتالیایی و ژرمنی مهاجمان پساروم به وجود آمده و در بعضی از واژگان از زبان لاتین کمک گرفته شده. در اوایل قرون وسطی و دوره نوین اشخاصی که سواد خواندن و نوشتن داشتند به زبان لاتین نیز تسلط داشتند و از کلمات لاتین در گفت و گو و متون خود استفاده می کردند. اینگونه بود که کلمات لاتین را به زبان ایتالیایی وارد کردند. نکته جالبی که در زبان ایتالیایی وجود دارد و باعث شده که در شعر و قافیه سازی به آسانی استفاده شود حفظ اختلاف میان همخوان کوتاه و بلند است. جالب است بدانید که اکثریت کلمات بومی زبان ایتالیایی با حروف صدادار تمام می شود.

زبان ایتالیایی
زبان ایتالیایی

 

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در آموزشگاه آنلاین سخن

شاید شما نیز علاقه مند به یادگیری زبان ایتالیی بوده و به دنبال آموزشگاه معتبر برای یادگیری این زبان باشید. آموزشگاه آنلاین سخن تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را برای علاقه مندان به یادگیری زبان ایتالیایی فراهم آورده. در کلاس های تدریس خصوصی تمرکز یادگیری برای یک نفر است و تمامی وقت کلاس برای یک نفر صرف می شود. در کلاس های خصوصی ارتباط نزدیک تری میان استاد و زبان آموز برقرار می شود و کیفیت کلاس و یادگیری افزایش پیدا میکند. باید توجه داشت که آموزشگاه نیز تاثیر بسیاری در کیفیت یادگیری دارد و با ایجاد فضای مناسب برای یادگیری زبان باعث افزایش کیفیت یادگیری میشود.

همانطور که متوجه شده‌اید یادگیری زبان ایتالیایی در یک آموزشگاه معتبر تاثیر بسزایی در یادگیری دارد. برای انتخاب یک آموزشگاه زبان معتبر باید به نکاتی مانند مشتری مداری، فضای آموزشی مناسب، استادان خوب، منابع آموزشی مناسب و سیستم ارزشیابی مناسب دقت شود. با بررسی نکات گفته شده، آموزشگاه آنلاین سخن در میان آموزشگاه های برتر قرار می گیرد. علاقه مندان به یادگیری زبان ایتالیایی برای اطمینان از اعتبار و کیفیت آموزشگاه انلاین سخن می توانند وارد سایت شده و با پشتیبانی ارتباط بگیرند. اگر سایت آموزشگاه آنلاین سخن را بررسی کنید متوجه میشوید که در انتخاب استادان دقت بسیار زیادی دارد و زبان های متعددی را آموزش می دهند. در واقع تدریس خصوصی زبان ایتالیایی،  یکی از حوزه های تدریس آنها است. آموزشگاه آنلاین سخن تمامی ویژگی های یک آموزشگاه با کیفیت را دارد!

 تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت آنلاین و حضوری 

پیدا کردن آموزشگاه معتبر و با کیفیت برای یادگیری زبان ایتالیایی کار آسانی نیست. مخصوصا امروزه که افراد و آموزشگاه های زیادی هستند که در زمینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ادعا دارند. آموزشگاه آنلاین سخن با توجه به ویژگی هایی که دارد در میان معتبر ترین آموزشگاه های زبان است. آموزشگاه های معتبر و با کیفیت انگشت شمار هستند و به همین خاطر تعداد متقاضی های برای شرکت در این آموزشگاه ها بسیار است.

ممکن است افرادی به دلیل فاصله زیاد یا شرایط کرونا تمایل به شرکت در کلاس های حضوری تدریس زبان ایتالیایی نداشته باشند. آموزشگاه آنلاین سخن شرایط تدریس آنلاین زبان ایتالیایی را برای این دسته از افراد که علاقه مند به یادگیری زبان ایتالیایی هستند اما نه به صورت حضوری فراهم آورده. در واقع یکی از نکات دیگری که به کیفیت و اعتبار آموزشگاه آنلاین سخن دلالت دارد تدریس آنلاین با بهترین استاد ها است.

با پیشرفت علم و شرایط جامعه تدریس های آنلاین بسیاری در زمینه های مختلف به وجود آمد ولی بیشتر آنها کیفیت لازم برای انتقال محتوا نداشته اند. کیفیت کم باعث کم شدن مخاطبان کلاس های تدریس آنلاین شد. اما آموزشگاه آنلاین سخن تدریس های آنلاین با کیفیت بسیار نزدیک به تدریس های حضوری دارد. در صورت تمایل به شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت آنلاین با بررسی سایت آنلاین سخن و ارتباط با پشتیبانی در کنار بررسی کیفیت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت حضوری و آنلاین می توانید از هزینه کلاس ها مطلع شوید.

 یادگیری زبان ایتالیایی چقدر طول میکشد؟

اگر تصمیم به شرکت در کلاس های زبان ایتالیایی سخن داشته باشید احتمالا می پرسید که آیا می توانید این زبان را یاد بگیرید؟ یا شاید سوال داشته باشید که برای یادگیری زبان ایتالیایی چقدر زمان نیاز است؟ یا یادگیری زبان ایتالیایی چقدر سخت است؟ چنین سوالاتی در بین افرادی که میخواهند به تازگی سراغ یادگیری زبان ایتالیایی بروند پیش می آید در ادامه به پاسخ دادن به برخی از این سوالات میپردازیم.

یادگیری زبان ایتالیایی چقدر زمان میبرد؟

از نظر موسسه خدمات زبان های خارجی ایالات متحده زبان ایتالیایی در مجموعه یک قرار دارد و برای یادگیری آن باید 600 ساعت کلاس آموزشی داشت. اما از نظر موسسه خدمات زبان های خارجی آمریکا یادگیری زبان ایتالیایی نسبت به سایر زبانها بسیار آسان‎تر  است.

در واقع به دلیل قرابت زبان ایتالیایی با زبان انگلیسی یادگیری این زبان برای انگلیسی زبانان نسبت به روس ها و چینی ها آسان تر است. و تقریبا روس ها برای یادگیری زبان ایتالیایی باید دو برابر زمان صرف کنند تا با انگلیسی زبان ها به یک سطح برسند.

در نهایت به صورت تقریبی میتوان گفت اگر به مدت 50 هفته و هفته ایی 12 ساعت زمان صرف کنید به تسلط نسبی در زبان ایتالیایی دست پیدا خواهید کرد. در ایتالیا دوره های فشرده ایی برای یادگیری زبان ایتالیایی وجود دارد که در 25 هفته و هفته ایی 24 ساعت می توانید تسلط اولیه به زبان ایتالیایی پیدا کنید.

تسلط اولیه زبان ایتالیایی به معنای دریافت اطلاعات به زبان ایتالیایی و واکنش نشان دادن است. این تسلط به زبان ایتالیایی بعد از گذراندن تمامی 6 سطح بدست می آید و به معنای آشنایی با دستور زبان و معنای واژگان است.

زبان ایتالیایی دارای 6 سطح می باشد. از ابتدای یادگیری زبان آموز توانایی استفاده از زبان ایتالیایی را با هدف برقراری ارتباط دارد. به صورت تقریبی می توان گفت برای تسلط کامل به زبان ایتالیایی و گذراندن تمامی سطوح یادگیری بین 6 ماه تا 3 سال زمان نیاز است. نباید فراموش کرد که تلاش زبان آموز، مهارت استاد و همچنین فشردگی دوره در زمان یادگیری تاثیر بسیاری دارد و نمی توان زمان دقیق برای یادگیری زبان ایتالیایی مشخص کرد.

مدت زمان یادگیری زبان ایتالیایی
مدت زمان یادگیری زبان ایتالیایی

 

یادگیری زبان ایتالیایی چقدر سخت است؟

اگر اشنایی با زبان ایتالیایی نداشته باشید برای شروع یادگیری زبان ایتالیایی مشکلات بسیاری وجود دارد. برای راحت تر یاد گرفتن هر زبانی اگر به مکالمه های آن زبان اگر گوش دهید راحت تر می توانید با آن زبان آشنا شوید. در حقیقت افرادی اخبار و فیلم به زبان ایتالیایی را دنبال کنند راحت تر می توانند زبان ایتالیایی را یاد بگیرند. در حقیقت راز یادگیری آسان و سریع هر زبانی حتی زبان ایتالیایی خوب گوش دادن به گفتگو ها با آن زبان است. دنبال کردن اخبار ها، فیلم ها، موسیقی ها و … به زبان ایتالیایی در یادگیری زبان ایتالیایی تاثیر بسزایی دارد.

 تعیین سطح زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی بر اساس سازمان استاندارد های مرسوم اروپایی دارای شش سطح A1، A2، B1، B2، C1، C2 میباشد. برای شروع یادگیری زبان ایتالیایی باید آزمون تعیین سطح بدهید تا به یکی از این سطوح دست پیدا کنید. شاید بخواهید تمامی سطوح را از اول بگذرانید ولی در صورتی که در آزمون تعیین سطح شرکت کنید ممکن است نیاز به گذراندن بعضی از سطوح نباشد و سریعتر تسلط به زبان ایتالیایی پیدا کنید. البته نباید فراموش کنیم که آزمون تعیین سطح به افرادی پیشنهاد میشود که آشنایی با زبان ایتالیایی دارند و افرادی که هیچ شناختی نسبت به زبان ایتالیایی ندارند بهتر است که از صفر شروع کنند.

آموزشگاه های زبان در هنگام ثبت نام زبان آموزان از آنها آزمون تعیین سطح نیز می گیرند. در صورتی که علاقه داشته باشید می توانید از آزمونهای تعیین سطح آنلاین نیز استفاده کنند. سایت Oxford House یکی از آزمون های آنلاین برای تعیین سطح زبان ایتالیایی است که رایگان در دسترس میباشد. این آزمون دارای 28 تست 3 گزینه ایی میباشد. رایگان بودن این آزمون باعث میشود زبان آموز با تکرار این تست روند پیشرفت یادگیری زبان ایتالیایی خود را مشاهده کند نقاط قوت و ضعف خود را بفهمد و به رفع اشکالات خود بپردازد. مطمئنا مشاهده پیشرفت در یادگیری زبان ایتالیایی، انگیزه برای تلاش بیشتر در راه یادگیری موثر این زبان را بیشتر میکند. به زبان آموزان پیشنهاد می شود به صورت دوره ایی میزان پیشرفت خود را به وسیله آزمون های رایگان مورد بررسی قرار دهند.

 دلایل یادگیری زبان ایتالیایی 

همانطور که بررسی کردیم زبان ایتالیایی دومین زبان پرگویش گر در اتحادیه اروپا است و زبا رسمی مناطق بسیاری است و همچنین در مناطق بسیار دیگری قابل فهم است. تمامی این دلایل به پرکاربرد بودن زبان ایتالیایی اشاره دارند و کاربرد زیاد این زبان، باعث می شود احساس نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی بیشتر شود.  زبان ایتالیایی قرابت بسیاری به زبان لاتین دارد و باعث شد تا علاقه مندان و افرادی که به زبان لاتین مسلط هستند زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دیگری برای یادگیری انتخاب کنند. همچنین علاقه مندان به هنر و تاریخ می دانند ایتالیا حرفی برای سخن گفتن در زمینه های گفته شده دارد. زبان ایتالیایی کلید ورود به دنیای هنر و تاریخ ایتالیا است. یکی دیگر از دلایلی که افراد به یادگیری زبان ایتالیایی روی می آورند تحصیل در دانشگاه های ایتالیا است که بسیار ارزان تر از سایر کشور های اروپایی می باشد.

تحصیل در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا

 

ایتالیا چهارمین اقتصاد بزرگ در اروپا است و یادگیری زبان ایتالیایی برای کسانی که در حوزه های واردات و صادرات، حمل و نقل، پوشاک و … فعالیت دارند بسیار سودمند است. همچنین برای افرادی که می خواهند در زمینه های گرافیک، طراحی داخلی، هنر آشپزی، مد و .. فعالیت کنند یادگیری زبان ایتالیایی بسیار مفید است و به پیشرفت آنها کمک بسیاری می کند. فرصت های شغلی ایتالیا انگیزه برای مهاجرت را به وجود می آورد و برای مهاجرت به ایتالیا نیز یادگیری زبان ایتالیای بسیار واجب است.

 انتخاب بهترین استاد زبان ایتالیایی

یکی از چالش هایی که آموزشگاه های زبان با آنها دست و پنجه نرم میکنند انتخاب استاد ماهر است تا به بهترین روش اطلاعات را به زبان اموز انتقال دهد. اموزشگاه های معتبری مانند آموزشگاه آنلاین سخن برای حفظ اعتبار خود در انتخاب استاد دقت بسیاری می کنند. اما بهتر است قبل از اعتماد به آموزشگاه ها خود زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان به بررسی ویژگی های مدرس بپردازند. زبان آموزان باید اطمینان داشته باشند که استاد می تواند تسلط آنها را در پایان دوره تضمین کند. ویژگی هایی مانند تعیین سطح مناسب، کلاس های مکالمه با مباحث مفید، نتایج و رضایت های زبان آموزان گذشته و … به میزان تسلط یک استاد و کیفیت انتقال اطلاعات دلالت دارد.

یکی از عوامل موثر در یادگیری زبان ایتالیایی تسلط و مهارت استاد در انتقال اطلاعات می باشد و نباید از این مبحث به سادگی گذشت. اگر استاد توانایی انتقال مطالب به صورت موثر را نداشته باشد هر میزان از اطلاعاتی که دارد کاربردی برای زبان آموز نخواهد داشت. موضوع انتقال موثر اطلاعات در آموزشگاه آنلاین سخن بسیار مورد تاکید است. اساتید آموزشگاه آنلاین سخن با مهارت بالا، آشنایی با بروز ترین متد های آموزش حضوری و آنلاین و استفاده از بهترین کتاب های آموزشی بالاترین میزان انتقال اطلاعات را برای زبان آموزان فراهم می آورند. همچنین کلاس های خصوصی آموزش زبان ایتالیایی تمرکز آموزش را برای یک زبان آموز قرار می دهد. تدریس خصوصی باعث می شود تمام مهارت استاد در تایم کلاس برای یادگیری زبان آموز مورد استفاده قرار بگیرد.

 هزینه کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی

همانطور که بررسی کردیم آموزشگاه آنلاین سخن یکی از معتبر ترین آموزشگاه های زبان است. این آموزشگاه در انتخاب استاد دقت بسیاری دارد و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را فراهم آورده. هزینه های کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به فاکتور های بسیاری از جمله مهارت استاد و سابقه کاری استاد، سوابق تحصیلی استاد، زمان و تعداد جلسات دوره، سطح کلاس ها، روش تدریس و .. دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بهتر است وارد سایت آموزشگاه آنلاین سخن شده و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

این پست دارای 5 نظر است

 1. سحر

  خیلی از کیفیت کلاس ها راضیم . تدریس خصوصی زبان ایتالیایی این موسسه بهترین روشیه ک تا حالا داشتم . عالیع

  1. Sokhan

   ممنونیم از نظرتون. انجام وظیفه ست.

 2. نازنین

  به نظرم به روز ترین متد آموزشی رو برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی دارن و عالی هستن و از همه مهمتر پشتیبانی قوی دارن و هر مشکلی باشه سریع برطرف میکنن🙏🌺

 3. یاسمن

  عالی و با حوصله و بسیار روش آموزشی متفاوت و مکالمه محور. خدا قوت🙏💕

 4. نعیم

  متدهای استفاده شده آنلاین سخن برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی واقعا عالی و بروز بود. ممنونم از زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید