بدون شک یکی از زیبا و جذاب ترین زبان های زنده دنیا، فرانسوی است. زبان فرانسه همواره علاقه مندان زیادی در سطح دنیا داشته و افراد زیادی مشتاق یادگیری این زبان هستند. زبان فرانسه سال‌ها به عنوان زبان رسمی و بین المللی در دنیا شناخته می‌شد که بعد ها جای  خود را به زبان انگلیسی داد. برای اکثر علاقه مندان به این زبان این سوال مطرح است که شروع یادگیری زبان فرانسه به چه صورت است، و یا اینکه یادگیری زبان فرانسوی چقدر طول می‌کشد؟ در این مقاله سعی شده است در مورد تدریس خصوصی زبان فرانسه صحبت شود که سرعت یادگیری و کیفیت آن را بسیار بهبود می‌بخشد.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه

 

برای یادگیری هر چیزی داشتن یک معلم متخصص بهترین گزینه است. مسلما یک راهنمای خوب که مسیر یادگیری را بلد باشد و روش‌های مناسب آموزشی را استفاده کند به راحتی می‌تواند به شما کمک کند. برای یادگیری یک زبان جدید شما باید از منابع درست و با شیوه‌ی مناسب خود تمرین زبان را شروع کنید. کلاس‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه و کلاسهای آموزش آنلاین زبان فرانسه به شما کمک می‌کند تا تمرین زبان خود را به خوبی شروع کنید و در طی مسیر با همراهی یک فرد متبحر همواره پیشرفت کنید. مجموعه آنلاین سخن با رائه کلاس‌های خصوصی و آنلاین به شما در این راه کمک می‌کند.

برای یادگیری زبان فرانسه چه چیزهایی مهم است؟

 1. داشتن انگیزه
 2. داشتن برنامه
 3. داشتن منابع درست
 4. شروع مکالمه از ابتدای یادگیری
 5. تمرین
 6. داشتن یک معلم و راهنمای خوب

داشتن انگیزه

شما برای فراگیری فرانسوی نیاز به انگیزه قوی دارید. یادگیری هر زبانی نیازمند تلاش جدی است. تعدادی از دلایلی که می‍خواهید زبان فرانسه یاد بگیرید را فهرست کنید. تصور کنید که فرانسوی صحبت می‌کنید و خود را درگیر این زبان کنید. بدون انگیزه کافی، در نهایت دلسرد شده تسلیم خواهید شد و این تمام تلاش شما حیف خواهد بود.

داشتن برنامه برای تدریس خصوصی زبان فرانسه

در طول مسیر یادگیری زبان برای خود هدف‌های کوتاه مدت انتخاب کنید تا یادگیری زبان فرانسه سرگرم‌کننده‌تر شود. برای خود اهدافی تعیین کنید و برنامه‌ای برای دستیابی به آن اهداف ایجاد کنید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

غیر منطقی فکر نکنید صحبت کردن به زبان فرانسوی روان در طول یک سال جالب به نظر می‌رسد اما خیلی منطقی نیست. بهتر است با اهداف کوچک تعیین کنید. اهدافی که دستیابی به آنها در عرض چند ماه یا چند هفته نسبتا آسان است.

چند هدف کوتاه مدتی که می‌توانید اول ماه برای خود مشخص کنید

 • ۱۰۰-۲۰۰ کلمه و عبارت مهم را یاد بگیرید
 • یاد بگیرید چگونه جملات اساسی بسازید
 • یک مکالمه ساده ۱۰ دقیقه‌ای تا پایان ماه بنویسید و اجرا کنید

چگونه این اهداف را عملی کنید؟

 • ۳۰-۶۰ دقیقه در روز با منبعی که مناسب شماست مطالعه کنید
 • ۳ درس در هفته با یک معلم زبان فرانسوی داشته باشید
 • کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه گزینه مناسبی است

اگر علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید، آموزش آنلاین زبان آلمانی بهترین گزینه برای شماست.

داشتن منابع درست برای تدریس خصوصی زبان فرانسه

داشتن منابع درست برای تدریس خصوصی زبان فرانسه

اگر می‌خواهید به سرعت بتوانید شروع به مکالمه کنید، باید مواد آموزشی خوبی پیدا کنید که در ابتدا مهم‌ترین کلمات و عبارات را به شما آموزش دهد. یادگیری از کتاب‌هایی که لغات دشوار و گرامر پیچیده را به شما می‌آموزند می تواند طاقت فرسا، خسته‌کننده و وقت‌گیر باشد، پس این کار را نکنید!

در عوض اول چیزهای اولیه را یاد بگیرید! یادگیری چیزهای پایه کلید پیشرفت سریع در زبان جدید شماست. زبان‌ها شامل صدها هزار کلمه هستند. اما تنها کسری از آنها به صورت روزانه توسط افراد بومی استفاده می‌شود و تنها کسری از آنها کلماتی هستند که برای اولین مکالمات خود به آنها نیاز دارید. در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه مجموعه آنلاین سخن مدرس کلمات پایه و اساسی مناسب مکالمه را از ابتدای دوره به شما می‌آموزد. در ادامه از فواید داشتن مکالمه از ابتدای یادگیری زبان بیشتر می‌گوییم.

اولین مکالمات شما در یک زبان جدید همیشه یکسان خواهد بود:

“اسمت تو چیست؟”

“شما اهل کجا هستید؟”

“اینجا چیکار میکنید؟”

“آیا تو اینجا زندگی می‌کنی؟”

“چقدر درس خوانده‌ای …؟”

شروع مکالمه از ابتدای کار

در ابتدا هدف اصلی جلسات مکالمه شما این است که به سادگی با کلمات ابتدایی که می‌دانید تعامل داشته باشید.

چند دلیل وجود دارد که نباید برای مکالمه خیلی منتظر بمانید

 • وقتی لغات جدیدی که به تازگی یاد گرفته اید را در مکالمه استفاده کنید به شما کمک می‌کند تا آنها را بهتر به خاطر بسپارید.
 • شما همچنین با صحبت‌کردن متوجه می‌شوید که چه کلمات مهمی را از هنوز یاد نگرفته‌اید و چه ویژگی‌های دستور زبان اولیه را باید بدانید.
 • صحبت کردن به یک زبان جدید هیجان انگیز است، شروع به مکالمه یک زبان جدید می‌تواند سرعت شما را در یادگیری افزایش دهد.
 • شما باید خلاق باشید.
 • شما به یک معلم یا شریک گفتگوی خوب نیاز دارید که بتواند با شما با دایره لغات محدود صحبت کند.

پیشرفت مداوم

در این مرحله مهم نیست که چه می‌گویید، بلکه تلاش برای داشتن مکالمه مهمتر است. در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه مجموعه آنلاین سخن توجه ویژه‌ای به مکالمه می‌شود و نیازهای شما را از این نظر کاملا تامین می‌کند. مدرس شما از جلسات ابتدایی مکالمه را با شما شروع می‌کند.

تمرین

بسیاری از محصولات آموزش زبان ادعا می‌کنند که یادگیری می‌تواند تقریبا ساده و بدون تلاش باشد. متاسفانه اینطور نیست.

دلیل واقعی موفقیت برخی افراد در یادگیری زبان و عدم موفقیت برخی دیگر این است که برخی انگیزه و تمایل کافی برای تمرین زبان در مدت زمان طولانی‌تری ندارند. گاهی اوقات ممکن است همه چیز خیلی سخت به نظر برسد، اما در واقع فقط تمرین بیشتر و قرار گرفتن در معرض زبان است.

داشتن یک معلم و راهنمای خوب

داشتن یک معلم خوب که شما تنها زبان‌آموز او باشید می‌تواند در تمامی موارد بالا به شما کمک کند. یک معلم خوب شما را در داشتن برنامه و پیدا کردن برنامه درست به شما کمک می‌کند. یک معلم خصوصی به شما در مکالمه کمک می‌کند و با شما تمرین‌ می‌کند.

چرا آنلاین سخن؟

 • ارائه مدرک معتبر
 • آماده‌سازی برای آیلتس
 • اساتید مجرب و ماهر
 • تایم کلاسی منعطف
 • ارائه خدمات مناسب
 • امکان تدریس آنلاین
 • منابع آموزشی معتبر

مرکز آنلاین سخن از خوشنام ترین و برترین مراکز آموزش زبان در تهران است. این مرکز علاوه بر دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی زبان های انگلیسی، ترکی، آلمانی، ایتالیایی، سوئدی، چینی و عربی را در پنل خدمات خود دارد. کلاس های این مرکز هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می‌گردند. همچنین در این مرکز برای تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبان ها از بهترین معلم خصوصی های سطح تهران استفاده می‌شود. مرکز آنلاین سخن دارای چندین شعبه در سطح تهران مانند شعبات مرکز تهران، شعبه غرب، تجریش، سعادت آباد و هفت تیر می‌باشد.

سوالات متداول


یک دوره آموزش زبان چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به میزان تمرین و سرعت یادگیری شما مدت زمان دوره آموزشی می‌تواند متفاوت باشد. هر چقدر شما بیشتر برای تمرین و مطالعه زبان فرانسه وقت بگذارید در مدت زمان کوتاه‌تری می‌توانید در آموزش زبان جلو بروید. و کلاس‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه این زمان را کوتاه‌تر می‌کند.

آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

فرانسه زبان تقریبا راحتی برای یادگیری است اما نیاز به وقت و تلاش دارد. دستور زبان و تلفظ آن ممکن است سخت باشد اما با تمرین مناسب یادگیری آن آسان می‌شود.


آیا با کلاس‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌توانم فرانسوی را روان صحبت کنم؟

کلاس با توجه به خواست شما می‌تواند تمرکز بیشتری روی اسپیکینگ داشته باشد تا بتوانید این مهارت را بهتر فرا گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید