You are currently viewing دوره فشرده زبان انگلیسی

دوره فشرده زبان انگلیسی

ویژگی ها و مزایای دوره فشرده زبان انگلیسی

این روزها تقضا برای یک دوره فشرده زبان انگلیسی زیاد است، دلیل آن هم این است که زبان انگلیسی یکی از کاربردی ترین زبان های حال حاضر دنیاست. در حال حاضر، افراد زیادی در سرتاسر جهان، در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. این افراد، محدودیت سنی ندارند و از کودکان شروع می شوند و تا افراد، با سن بالا ادامه دارند. در واقع، کاربرد زبان انگلیسی سبب شده است که افراد خواستار یادگیری آن باشند.

امروزه، روش های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد؛ تا افراد آن را به صورت مفیدتر و راحت تر آموزش ببینند. یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد انعطاف پذیری زیادی به همراه دارد و موقعیت های زیادی برایشان ایجاد می کند. در بعضی از شرایط افراد تمایل دارند که سریع و بهینه تر زبان انگلیسی را یاد بگیرند. معمولا در این شرایط، افراد دوره فشرده زبان انگلیسی یا دوره فوق فشرده زبان انگلیسی را انتخاب می کنند.

این دوره ها به افراد اطمینان خاطر می دهند که زبان انگلیسی را بسیار سریع و بهتر آموزش ببینند. البته یادگیری زبان انگلیسی در دوره فشرده با یادگیری آن در یک کلاس ترمی متفاوت است. این دوره ها زمان کوتاه تری را شامل می شوند. علت این زمان کوتاه این است که در دوره فشرده زبان انگلیسی، به جای اینکه دوروز در هفته در کلاس باشید؛ باید هرروز در کلاس ها شرکت کنید و آموزش ببینید.

کلاس های فشرده زبان مدت بیشتری از تایم روزانه شما را در بر می گیرند و ساعت بیشتری را شامل می شوند. دوره فشرده زبان انگلیسی مزایای زیادی دارد؛ که از آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1: دوره های فشرده زبان انگلیسی شما را درگیر یادگیری می کنند.

2: در این دوره ها یادگیری سریع تر اتفاق می افتد و زودتر به مطالب جذاب زبان می رسید.

3: در این دوره به علت تکرار و تمرین روزانه پیشرفت دانش آموز زودتر اتفاق می افتد.

4: در این دوره ها گفت و گو بیشتری در روز به زبان انگلیسی انجام می دهید.

5: فرهنگ زبان انگلیسی را همراه با یادگیری زبان آموزش میبینید.

دوره فشرده زبان انگلیسی مناسب چه افرادی است؟

دوره فشرده زبان انگلیسی از دوره هایی است که روی گفت و گو و مهارت گفتاری افراد تمرکز می کند. در واقع، می توان گفت در این دوره مهارت های گفتاری افراد به بهترین حد ممکن می رسد. در دوره فشرده زبان انگلیسی، به زبان آموزان، چگونگی مکالمه در شرایط مختلف و ترفند و تکنیک های مکالمه نیز آموزش داده می شود.

اگر علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید به شما آموزش آنلاین زبان آلمانی را پیشنهاد می کنیم

این دوره، به افراد کمک می کند که در سریع ترین زمان ممکن، مهارت زبان انگلیسی خود را به حد بالایی برسانند. به طور کلی در پاسخ به این سوال می توان گفت دوره فشرده زبان انگلیسی، برای همه افرادی که تمایل به یادگیری زبان انگلیسی در زمان کمتر دارند؛ مناسب است. البته ناگفته نماند که برای یکسری از افراد این دوره ها بهترین و تنها گزینه محسوب می شود. برای مثال، افرادی که قصد سفر، مهاجرت و … دارند.

تعیین سطح برای دوره فشرده زبان انگلیسی

معمولا زمانی که افراد برای ثبت نام آموزش زبان انگلیسی به آموزشگاه ها مراجعه می کنند؛ اولین مرحله برای آن ها تعیین سطح است. در این بخش به این سوال که تعیین سطح چیست و چرا باید آن را انجام دهیم؛ پاسخ داده می شود.

تعیین سطح زبان، مشخص کننده کلاسی است که باید در آن بنشینید. همچنین کتاب مناسب برای یادگیری شما را مشخص می کند. اکثر آموزشگاه ها در ابتدای ورود، تعیین سطح انجام می دهند؛ تا هم به شما هم به خودشان کمک کنند. در واقع تعیین سطح، برای آموزنده بسیار مفید و کاربردی واقع می شود.

تعیین سطح
تعیین سطح زبان انگلیسی

فرض می کنیم که شما می خواهید در یک دوره فشرده زبان انگلیسی ثبت نام کنید. در اولین مرحله شناخت خودتان از زبان انگلیسی و حتی شناخت آموزشگاه از شما بسیار کم است. بنابراین باید تعیین سطح انجام دهید تا هم خودتان هم آموزشگاه مطلع شوید؛ که در کدام مرحله از جهان بزرگ زبان انگلیسی قرار دارید.

سوال های تعیین سطح زبان، برای این دوره معمولا حوزه های گرامر، لغات، مکالمه و درک مطلب را شامل می شود. تعیین سطح، می تواند به سه صورت کتبی، شفاهی و آنلاین انجام شود. معمولا در هر سه نوع از این آزمون ها درجه سختی سوالات از آسان به سخت است. همچنین نتیجه آزمون می تواند نقاط قوت و ضعف زبان آموز را مشخص کند.

تعیین سطح کتبی، معمولا برای افرادی که دانش گرامری خوبی دارند؛ بسیار مناسب است. چون در این نوع از تعیین سطح، تمرکز زیادی روی گرامر وجود دارد. همین موضوع، در تعیین سطح شفاهی برای دانش مکالمه صدق می کند. تعیین سطح آنلاین نیز یکی از جدیدترین متدهای تعیین سطح است؛ که می توان در منزل نیز انجام داد. این روش در پایین آوردن استرس زبان آموز نقش مهمی دارد.

دوره فشرده زبان برای سفر

دوره فشرده زبان انگلیسی برای مسافرت های خارجی بسیار کمک کننده و کاربردی است. افراد به علت های مختلفی به کشورهای خارجی سفر می کنند. از این علت ها می توان به تحصیل، یادگیری مهارت، درمان، تفریح، مسابقات ورزشی و … اشاره کرد. افراد عموما به قصد تقویت دانش و دیدگاه خود به زندگی، سفر می کنند. حال اگر در این راه زبان بین المللی کشور ها، یعنی زبان انگلیسی را بلد باشند؛ بسیار بهتر است.

در واقع برای افرادی که قصد سفر به کشورهای خارجی به هر دلیلی را دارند؛ دوره‌ آموزش انگلیسی برای سفر، یکی از الزامات محسوب می شود. ندانستن زبان یک کشور و همزمان حضور در آنجا باعث می شود احساس بیگانه بودن به شما دست دهد. در صورتی که زبان آن کشور را بدانید؛ می توانید در مسائل مختلف از افراد کمک بگیرید و مشکلات خود را حل کنید.

دوره فشرده زبان انگلیسی باعث می شود که شما با فرهنگ و آداب و رسوم دیگر کشورها آشنا شوید. حال در بسیاری از مواقع، افراد در شرایطی قرار می گیرند که زمان کافی برای شرکت در کلاس های ترمی و طولانی مدت را ندارند. این افراد باید در مدت زمان کوتاه زبان انگلیسی را یاد بگیرند. پیشنهاد کاربردی برای این افراد، شرکت در دوره فشرده است.

در دوره فشرده زبان انگلیسی علاوه بر اینکه افراد زبان کشور مقصد را در مدت زمان کوتاه و به صورت مفید یاد می گیرند؛ همزمان با آداب و رسوم های خاص آن کشور آشنا می شوند. بنابراین دوره فشرده زبان انگلیسی، بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را برای سفر، آموزش ببینند.

دوره فشرده زبان برای مهاجرت

دوره فشرده زبان انگلیسی کاربردهای زیادی دارد. یکی از این کاربردها در موضوع مهاجرت است. مهاجرت یکی از هدف هایی است که افراد زیادی به آن فکر می کنند. این عمل با اهداف مختلفی صورت می گیرد. از این اهداف، می توان به نامساعد بودن وضعیت کشور، مشکلات اقتصادی، سیاسی، جنگ، فرهنگی، دینی، تحصیل، اجباری، جغرافیایی و … اشاره کرد.

اکثر افرادی که قصد مهاجرت دارند؛ به آموزشگاه زبان مراجعه کرده و می خواهند که در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرند. می دانیم که اولین و مهم ترین راه برقراری ارتباط میان دو انسان زبان آن ها می باشد. به همین دلیل این نکته خیلی مهم است که فردی که می خواهد مهاجرت کند؛ حتما با زبان کشور مقصد آشنایی داشته باشد.

بهترین انتخاب برای افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت هستند؛ دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت است. در این دوره افراد با توجه به کشوری که به آن مهاجرت می کنند؛ سطح مورد نیاز زبان انگلیسی در آن کشور و همچنین تا حد زیادی از فرهنگ آن کشور را آموزش می بینند. همچنین دقت کنید که حتما زبان انگلیسی را در کشور خودتان آموزش ببینید. به هیچ عنوان به فکر یادگیری زبان در کشور مقصد نباشید. علت این موضوع این است که لهجه و سرعت صحبت کردن در کشورهای انگلیسی زبان، بسیار متفاوت است.

دوره فشرده زبان برای تجارت

دوره فشرده زبان برای افراد تاجر، بسیار کاربردی و جزء الزامات محسوب می شود. معمولا کسانی که در فضای بازرگانی فعالیت می کنند؛ باید زبان انگلیسی را تا حد زیادی بلد باشند. بازرگانی و تجارت در واقع ارتباطی با سرتاسر جهان است و در این ارتباط دانستن یک زبان بین المللی از واجبات است.

در دوره آموزش انگلیسی برای تجارت ، افراد برای شرکت در جلسات، به زبان انگلیسی آماده می شوند. همچنین برای صحبت کردن و ارائه مطلب در آن جلسات آمادگی پیدا می کنند. در این افراد مهارت های نوشتاری و شنیداری تقویت می شود.

دوره فشرده زبان برای تجارت
دوره فشرده زبان برای تجارت

دوره فشرده زبان به افراد فعال در حوزه تجارت کمک می کند؛ مهارت های مکالمه خود را افزایش دهند و بتوانند با مشتری هایشان به طور مستقیم ارتباط بگیرند. دوره های فشرده زبان انگلیسی به این افراد پر مشغله کمک می کند که زودتر به هدف خود برسند. چرا که دقیقا در حوزه ای که برایشان لازم است؛ در مدت زمان کوتاه پیشرفت می کنند.

این تاجران، با یادگیری زبان انگلیسی در این دوره، باعث خاص بودن شرکت یا سازمان خود می شوند. اینکه فرد تاجر، بتواند بصورت مستقیم و توسط یک زبان بین المللی با مشتری صحبت کند؛ امتیاز بالایی محسوب می شود.

 

دوره فشرده برای آیلتس

دوره فشرده زبان انگلیسی یکی از دوره های بسیار کاربردی برای شرکت در آزمون آیلتس است. آزمون آیلتس، یکی از مورد اعتبارترین، آزمون های زبان در سرتاسر جهان است. مدرک حاصل از آزمون آیلتس در بیشتر مراکز آموزشی و کشورها دارای اعتبار است. آزمون آیلتس، در 110 کشور در سرتاسر جهان برگزار می گردد. با کسب نمره قابل قبول در آزمون آیلتس، افراد می توانند مهاجرت های کاری یا تحصیلی انجام دهند.

آیلتس
آمادگی برای آزمون آیلتس

آیلتس، در لغت به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می باشد. نمره حاصل از آزمون آیلتس بین 0 تا 9 است. این آزمون چهار بخش کلی زبان انگلیسی را شامل می شود. از این چهار بخش می توان به مهارت های شنیداری، نوشتاری، گفتاری و خواندن اشاره کرد.

در هرسال جمعیتی بالغ بر 5 میلیون نفر در آزمون آیلتس شرکت می کنند که هدف بیشتر آن ها مهاجرت است. در بعضی از شرایط افراد، زمان زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند. این افراد باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به کسب مدرک آیلتس اقدام کنند. بهترین گزینه برای این افراد دوره IELTS است. به طوری که در مدت زمان کمتر، نمره قبولی در آزمون آیلتس را کسب کنند.

کلاس 25 ساعت آموزش در هفته

دوره فشرده زبان انگلیسی به وقت آزاد زیادی احتیاج دارد. در واقع فرد نمی تواند فقط با روزی یک ساعت مطالعه زبان به نتیجه دلخواه در دوره فشرده زبان انگلیسی برسد. بنابراین قبل از هرچیزی هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی مشخص کنید. همچنین به این هدف پای بند باشید و آن را انگیزه ای برای مطالعه روزانه خود قرار دهید.

دوره فشرده زبان انگلیسی و شرکت در آن به تمرین و تکرار بالایی احتیاج دارد. در واقع این تمرین و تکرار است که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه دلخواه تان را کسب کنید. در دنیای امروز همه افراد متوجه سخت بودن یادگیری زبان انگلیسی و کسب مدرک آیلتس هستند و می دانند که این کار به زمان زیادی احتیاج دارد. بنابراین وجه تمایز شما با کسی که سال های طولانی زبان را مطالعه کرده در تمرین و تکرار زیاد است.

کلاسهای زبان انگلیسی
کلاسهای زبان انگلیسی

این دوره ها تایم های مختلفی دارد. از این تایم ها می توان به کلاس 25 ساعت آموزش آموزش در هفته اشاره کرد. در ابتدا این عدد زیاد به نظر می رسد اما در اصل اینگونه نیست. شما می توانید با تقسیم این ساعت ها در طول هفته بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. در واقع شما با مطالعه 3 ساعت در طول روز های هفته می توانید 25 ساعت در طول هفته مطالعه کنید.

 کلاس 30 ساعت آموزش در هفته

دوره فشرده زبان انگلیسی همان طور که گفتیم تایم های مختلفی را شامل می شود. یکی دیگر از این تایم ها کلاس 30 ساعت آموزش در هفته است. افراد می توانند با مطالعه روزانه 4 ساعت در این کلاس ها شرکت کنند. همچنین هرچقدر زمان بیشتری را به آموزش و مطالعه اختصاص دهند؛ نتیجه بهتری کسب می کنند.

سوالات متداول

یادگیری زبان در این دوره چقدر طول می کشد؟

جواب این سوال کاملا به نحوه و سرعت یادگیری زبان آموز و وقتی که می گذارد بستگی دارد.

دردوره فشرده زبان انگلیسی چه چیزی یاد می گیریم؟

در این دوره ها مهارت گفتاری، شنیداری،  نوشتاری و خواندن آموزش داده می شود.

کاربرد دوره فشرده زبان انگلیسی چیست؟

در این دوره افراد می توانند در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

این پست دارای یک نظر است

دیدگاهتان را بنویسید