You are currently viewing کلاس مکالمه زبان آلمانی

کلاس مکالمه زبان آلمانی

برای یادگیری مکالمه زبان آلمانی هیچ راهی بهتر و سریعتر از مراجعه به یک آموزشگاه و ثبت نام در کلاس مکالمه زبان آلمانی وجود ندارد. در آموزشگاه‌های زبان مهارت‌هایی مثل صحبت کردن و شنیدن بهتر در شما رشد خواهد کرد. شاید خواندن و نوشتن یک زبان خارجی را بتوانید به صورت خودآموز هم یاد بگیرید اما برای یادگیری مکالمه نیاز به این دارید که با افراد دیگر هم با این زبان صحبت کنید. آموزشگاه این بستر را برای شما فراهم می‌کند. البته در انتخاب یک آموزشگاه مناسب هم باید دقت زیادی به خرج دهید. در حال حاضر آموزشگاه‌های متعددی در نقاط مختلف کشور ما وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

مکالمه آلمانی
مکالمه ی زبان آلمانی را با ما در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرید

 

آموزشگاه آنلاین سخن یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی است که با توجه به کلاس‌های آنلاین آن، از هر نقطه ایران می‌توانید در دوره‌های این آموزشگاه شرکت کنید. یکی از نقاط قوت مهم این آموزشگاه، اساتید و مدرسین با تجربه و با دانش آن هستند. اساتید این مجموعه به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از بهترین تکنیک‌های روز دنیا، زبان آلمانی را سریع‌تر یاد بگیرید و مانند یک شهروند آلمان صحبت کنید.

 

اهمیت یادگیری مکالمه زبان آلمانی

کلاس مکالمه زبان آلمانی یکی از جذاب‌ترین دوره‌های مناسب برای علاقه مندان به این زبان خارجی است. در دوره مکالمه، شما دایره لغات خودتان را گسترش می‌دهید و توانایی این را پیدا می‌کنید که بهتر بتوانید به زبان آلمانی صحبت کنید. قطعاً شما هم به خوبی می‌دانید که تسلط روی زبان آلمانی علاوه بر افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند برای دیگر افراد هم می‌تواند حس اعتماد بنفس فوق العاده‌ای داشته باشد. امکان مکالمه به این زبان به شما کمک می‌کند تا با افراد بیشتری در دنیا ارتباط برقرار کنید و با فرهنگی جدید آشنا شوید.

تمرکز روی تمرینات واژگانی، بازی‌های ارتباطی، عبارات و مینی دیالوگ‌ها با دید موقعیت‌های روزمره زندگی مثل خرید، رفتن به رستوران، ملاقات با دیگران، درک زمان و گفتن آن، انتقال اطلاعات و … . دقت داشته باشید که دوره مکالمه زبان آلمانی در سطوح مختلفی برگزار می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های مختلف آن، اطلاعات خودتان را بیشتر کنید و راحت‌تر با این زبان زنده دنیا مکالمات روزمره داشته باشید. یادگیری این زبان برای افرادی که ارتباطات علمی، تجاری، فرهنگی، هنری و … با کشور آلمان دارند به شدت ضروری می‌باشد. لذا شما می توانید از خدمات تدریس خصوصی زبان آلمانی نیز در آموزشگاه آنلاین سخن بهره مند شوید

آزمون سفارت آلمان

یکی از بزرگترین مزایای حضور در کلاس مکالمه زبان آلمانی، افزایش مهارت برای شرکت در آزمون سفارت آلمان است. داشتن مدرک معتبر زبان آلمانی به افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند کمک می‌کند و می‌تواند فرآیند اقامت آنها در این کشور را تسریع بخشد. مهم ترین مرجع رسمی ‌برگزاری آزمون‌های ‌زبان آلمانی انستیتو گوته است. آزمون‌های آن بر اساس توانایی‌ها و دانش افراد در سطوح A1 تا C2 برگزار می‌گردد.

اگر شما موفق شوید گواهینامه Goethe-Zertifikat A1 را دریافت کنید به راحتی می‌توانید مجوز لازم برای اقامت در آلمان را جهت پیوستن به نزدیکان خودتان بگیرید. این آزمون به شما کمک می‌کند یک درک مناسب از متون نوشتاری و شفاهی و همچنین دانش گرامر و واژگان زبان آلمانی پیدا کنید. اگر در آموزشگاه‌های معتبر زبان برای این آزمون آماده شوید آنها منابع مطالعاتی مناسب و روش‌های جدید برای موفقیت در این امتحان مهم در اختیار شما قرار می‌دهند. در حال حاضر سالانه چندین هزار نفر با دریافت مدرک زبان آلمانی به این کشور صنعتی مهاجرت می‌کنند.

پرچم آلمان
ذوره مکالمه آلمانی را در آنلاین سخن بگذرانید

 

کتاب Menschen

یکی از بهترین کتاب‌هایی که در کنار کلاس مکالمه زبان آلمانی می‌تواند در یادگیری این زبان خارجی به شدت موثر باشد Menschen نام دارد. مردم همیشه چیزی را بهتر به یاد می‌آورند که روی آنها تاثیر شخصیتی داشته باشد. در واقع آنها تحت تاثیر کارهایی هستند که با دیگران انجام می‌دهند. این دقیقاً همان چیزی است که Menschen برای موفقیت در یادگیری زبان آلمانی به دنبال آن می‌باشد. این کتاب با افراد سروکار دارد. هیجان، احساسات و سرگرمی‌ها همگی در این کتاب دیده می‌شود.

MENSCHEN به شما کمک می‌کند تا با اختیار کامل زبان آلمانی را یاد بگیرید. در این کتاب شما می‌توانید موضوعاتی را انتخاب کنید که با علایق شما مطابقت دارد. همچنین در این کتاب زیبا و جذاب مجموعه‌ای از پیشنهادات فوق‌العاده برای یادگیری بهتر زبان در اختیار شما قرار داده می‌شود. در کنار این کتاب محتوا‌های ویدیویی و صوتی هم وجود دارد که برای تنوع در یادگیری می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. استفاده از روش‌های گوناگون به شما کمک می‌کند تا بهتر بر روی یک زبان خارجی مسلط شوید.

سطح‌های مختلف کلاس مکالمه زبان آلمانی

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد کلاس مکالمه زبان آلمانی باید بدانید سطوح این کلاس است. A1،A2، B1،B2، C1،C2 سطوح کلاس یادگیری زبان آلمانی هستند که هر کدام نیز ممکن است است به سطوح جزئی‌تری تقسیم شوند. در سطح A1 شما یاد می‌گیرید که چگونه صحبت کنید و پرس و جو‌های ساده انجام دهید. همچنین، شما نکات اولیه گرامر را یاد می‌گیرید و دایره لغات خودتان را گسترش می‌دهید. در سطح A2 شما یاد می‌گیرید که چگونه به راحتی بتوانید موقعیت‌های آشنا و روزمره را بیان کنید و متن‌های ساده را بخوانید و درک کنید.

سطح B1 به شما کمک می‌کند ساختار‌های اولیه گرامری که یاد گرفته‌اید را ادغام و به‌روزرسانی کنید. همچنین شما یاد می‌گیرید که در مورد موضوعات ساده بحث کنید. در سطح بعدی یعنی B2 شما می‌توانید بخوانید، بنویسید و در مورد موضوعات دشوار بحث کنید و همچنین لغات مربوط به حرفه خودتان را تمرین کنید. در C1 شما دیگر به راحتی می‌توانید بحث کنید و تقریباً هر متن به زبان آلمانی را درک نمایید. سطح C2 به شما کمک می‌کند زبان آلمانی را بسیار روان صحبت کنید و روی موضوعات ادبی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی‌کار کنید.

هدف کلاس مکالمه زبان آلمانی

حضور در کلاس مکالمه زبان آلمانی و یادگیری این زبان از نظر هر انسانی اهداف متفاوتی دارد. شاید علاقه صرفاً هدف یک نفر از حضور در این دوره آموزشی باشد. افرادی هستند که علاقه دارند بر چندین زبان زنده دنیا تسلط داشته باشند و قطعاً زبان آلمانی می‌تواند یکی از اهداف آنها باشد.

برخی افراد هدف خود از حضور در این کلاس‌ها را مهاجرت عنوان می‌کنند. افرادی که قصد دارند ادامه زندگی خودشان را در کشور آلمان دنبال کنند، برای حضور در بازار کار و محیط‌های اجتماعی کشور آلمان قطعاً به یادگیری این زبان نیاز دارند. جامعه علمی ‌و دانشجویان اهداف علمی ‌را مقصد خود برای یادگیری این زبان جذاب اروپایی عنوان می‌کنند. برخی افراد برای اینکه از بازارهای اقتصادی این کشور بهره مند شوند تلاش می‌کنند به آلمانی صحبت کنند. در کنار تمام این موارد به این نکته هم توجه داشته باشید که زبان آلمانی در حال حاضر جزء سه زبان رسمی ‌جهان شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید